Turniej Miast Managerzone Polska

Najnowsze wyniki z 2020-01-14

Baraże o Ekstraklasę - tryb normalny

2020-01-09 23:59:00 1578461498 15796947732020-01-08 23:59:00SZCZECIN II - WROCŁAW 6:15
1948 MKS (martinez1948) - Miastostumostów (szczepinho)    1:2, 0:6
Niebiański&Team (pawoman1) - Celebrities (goki)    1:2, 0:2
Pogoń Szczecin (mark_oh) - FC JaRo Team (jaro21)    1:1, 8:2
Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123) - FC Jableczni (rafcio18)    2:2, 2:2


2020-01-09 23:59:00 1578662387 15796947732020-01-08 23:59:00WARSZAWA - SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 9:15
Marchewki Zagłady (forgsvir) - Destroy Inmature Enemies (tracer1565)    0:3, 1:2
KS Blizne (maximus491) - KSZO Ostrowiec (tomek992)    3:1, 0:1
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) - WZG Sandomierz (misiekmk)    1:5, 1:3
Varsovia (stanpierre) - Kwaski Sandomierz (dlugi19881109)    1:0, 2:0



Baraże o I Ligę - tryb normalny

2020-01-09 23:59:00 1578662682 15796947732020-01-08 23:59:00WARSZAWA III - KRAKÓW II 9:15
Sielce Warszawa (assassin93) - Mafia Koniaka (k0niak)    2:0, 1:2
Fragleses (ciosek_999) - TS Barca Skawina (miruswspanialy)    0:3, 2:1
Legia Warszawa 【L】 (tchr) - Bears are Back (misiekksc)    0:1, 3:0
Bialski Bastion Legii (szabelq) - The Best Frakking Team (ghoul)    0:1, 1:5


2020-01-09 23:59:00 1578468859 15796947732020-01-08 23:59:00SIEDLCE - TYCHY 9:15
FC DROHICZYN (roleksiuk) - Blaugrana Stare Tychy (arek1981)    2:1, 0:6
Bezek (Kajoj) - DS ACADEMY TEAM (havenpl)    0:3, 0:8
Drink Team ֆiedlce (drasker) - EL Ciulos Lamos (tyszanin15)    1:3, 2:3
SVT Siedlce (bialybosik) - Ekipa Damcia (damcio)    3:0, 9:0



Baraże o II Ligę - tryb normalny

2020-01-09 23:59:00 1578426867 15796947732020-01-08 23:59:00KIELCE - WARSZAWA IV 7:16
Zryw Samsonów (namsen) - MATRIX TEAM (lech)    2:1, 5:2
FC Lack (szalony1) - PAIDAGOGOS (rosiu)    1:4, 0:8
Szalone Konie (papislukasz) - ZIELONE LUDKI (schrek)    0:4, 1:3
Brygada RR (rafal_r) - LEGIA Bielany (quentinzee)    1:1, 1:3


2020-01-09 23:59:00 1578609665 15796947732020-01-08 23:59:00GDAŃSK III - ŚWIĘTOCHŁOWICE III 16:1
KCA ♥ (rafiooza) - The Irons Chorzów (theirons)    9:1, 4:0
◄19A10► Gryf Słupsk (irecki34) - FC MARKUS (markus1959)    2:1, 4:2
Fc V.A.C.S (piotr444) - Saturn Świętochłowice (enzo-master)    -:-, -:-
Fc Aroosos (aroos) - Puste Kufle Siemianowice (dawes)    1:1, 2:1



admin@turniej-miast.pl © 2020 turniej-miast.pl
Czas wczytywania pliku: 0.21445798873901