EKSTRAKLASA
Terminarz Ekstraklasa
Tabela Ekstraklasa

I LIGA
Terminarz 1 Liga
Tabela 1 Liga

II LIGA
Terminarz 2 Liga
Tabela 2 Liga

III LIGA
Terminarz 3 Liga
Tabela 3 Liga

INFO
aktualny sezon: 50
aktualna runda: 7
Ilość miast: 28
Ilość sekcji: 46
Ilość graczy: 739

Panel kapitanów



przypomnij hasło


stare płytki z cegły

domy weselne i sale weselne opinie i komentarze

Turniej Miast Managerzone Polska

Najnowsze wyniki z 2020-10-27

Ekstraklasa - tryb normalny

2020-10-22 23:59:00 1603304129 16038031332020-10-21 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC - KRAKÓW II 12:0
Sosnowiec Predators (janish) - ∫ f〈x〉dx (master789)    3:1, -:-
Nawsie (loki22) - Leszczów (karolek88)    4:0, -:-
Sons of anarchy (lukas1982) - Bears are Back (misiekksc)    9:0, -:-
The WestCoast Finest Crew (elv82) - LKS Nidzica Dobiesławice (orzeshek92)    2:0, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603252940 16038031332020-10-21 23:59:00SZCZECIN - POZNAŃ 7:4
Pogoń Szczecin (mark_oh) - FC Wypyszek (pawel-w4)    2:2, -:-
Niebiański&Team (pawoman1) - KOLEJORZ POZNAŃ (marwie)    4:2, -:-
STARGARD FC (swojczlowiek) - Lech Max (maxmarcinw)    3:1, -:-
Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123) - KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw)    0:3, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603301930 16038031332020-10-21 23:59:00KRAKÓW - DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC II 7:4
Grasshoppers Klucze (ang) - Szczakowianka (djgrot)    2:3, -:-
Tarnowskie Orliki (tarnowskie_orliki) - MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom)    2:1, -:-
Mafia Koniaka (k0niak) - INTER Sosnowiec (marcino1906)    2:0, -:-
FC ROYAL Chesterfield (jocerekpl) - Zagłębie Sosnowiec 1906 (snow01)    2:2, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603347306 16038031332020-10-21 23:59:00GLIWICE - ŚWIĘTOCHŁOWICE 4:7
Russówek (dawidl) - ManU Zabrze (zajcev)    2:1, -:-
Górnik Zabrze (mcsiwy) - Śląsk Bytom (wessu)    1:1, -:-
FC Cavia Pyskowice (gnomcio) - Hlonda Boyz (gram_pl)    0:5, -:-
Gliwicka Torcida (Kargulito79) - FC Gadom (gadom1990)    1:2, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603295913 16038031332020-10-21 23:59:00 RUDA ŚLĄSKA - ZAMOŚĆ 10:1
Deathbat Team (sowacz) - KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc)    2:2, -:-
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - IBRAMA ZAMOSC (kryf)    6:1, -:-
Heide FC (simprasi) - Red Bulls (ziaro-6)    6:2, -:-
FC Kolanijo (nicram24) - ☻VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123)    3:1, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603291066 16038031332020-10-21 23:59:00BEŁCHATÓW - WARSZAWA 4:7
AA Bełchatów (qwetyuiop65) - Varsovia (stanpierre)    0:4, -:-
A State Of Trance (toja888) - TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader)    3:0, -:-
Działoszyn (grzela1) - Sielce Warszawa (assassin93)    1:1, -:-
TeReFerere (vx) - FC Mazovia Shooting Stars (kamilosin)    2:4, -:-



1 LIGA - tryb normalny

2020-10-22 23:59:00 1603399021 16038031332020-10-21 23:59:00KNURÓW - ŚWIĘTOCHŁOWICE III 9:3
Juve Górnik Knurów (martinio) - The Irons Chorzów (theirons)    4:2, -:-
RW AHLEN-KNURÓW (knurow) - FC MARKUS (markus1959)    3:1, -:-
Apogeum Knurów (roju) - AC MUSTANG ZGODA (kris63)    2:3, -:-
Concordia Knurów (holy11) - RumpBell (ciderlokback)    3:1, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603222031 16038031332020-10-21 23:59:00SIEDLCE - CZĘSTOCHOWA 4:7
przepoczwarzone luje (wujach_gibbon) - FC GIDLE (stroker2)    0:4, -:-
Jupiter Siemiatycze (roleksiuk) - Fc Pawonków (grzegorz1968)    2:4, -:-
Drink Team ֆiedlce (drasker) - KM Efektowni (szpiczak)    1:1, -:-
SVT Siedlce (bialybosik) - Błękitni Koziegłowy (dawidflor)    2:1, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603218813 16038031332020-10-21 23:59:00POZNAŃ II - SZCZECIN II 4:7
FC Bonin (sirmarcus) - CRS Pogoń Barlinek (roberto28)    1:7, -:-
MKS Polonia Słubice (cmfan) - Deluxe Kamień Pomorski (turkov86)    2:2, -:-
Kania Gostyń (srzeyamlon) - Sails Stitinum (krzysiek23)    4:6, -:-
FC Borówiec (adiceglihno) - FC Rudzianka Szczecin (luckyjoe)    2:1, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603284911 16038031332020-10-21 23:59:00WARSZAWA II - WROCŁAW 9:0
KS Blizne (maximus491) - Miastostumostów (szczepinho)    1:0, -:-
PAIDAGOGOS (rosiu) - Omega Wrocław (piotrek135)    2:0, -:-
SuRpRiSe (grzenek) - FC Jableczni (rafcio18)    -:-, -:-
LEGIA Bielany (quentinzee) - Malinowe Nosy (kajzer71)    4:3, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603264833 16038031332020-10-21 23:59:00BIAŁYSTOK - ŚWIĘTOCHŁOWICE II 3:9
Rodzynki (farfocel) - Niemierich RK 06 (rybcior)    1:4, -:-
Widzew Łódź (seba_83) - FusbalClub Swietochlowice (siwy200)    3:0, -:-
Stawiszcze (lepek1) - Puste Kufle Siemianowice (dawes)    0:8, -:-
Jagiellonia Denver (wojtek23) - MAREK KSG (Olin73)    1:4, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603623019 16038031332020-10-21 23:59:00MIĘDZYRZEC PODLASKI - TYCHY 3:9
Wy-pas (grzeczop) - Ekipa Damcia (damcio)    3:1, -:-
Miedzyrzec SA (ekamil) - Blaugrana Stare Tychy (arek1981)    0:6, -:-
Faltyjanki (kozio) - EL Ciulos Lamos (tyszanin15)    0:4, -:-
Miedzyrzec Utd (sufitnascianie) - THE FAVOURITES (michle)    1:3, -:-



2 LIGA - tryb normalny

2020-10-22 23:59:00 1603266198 16038031332020-10-21 23:59:00KIELCE - ŁOMŻA 4:7
DULCKA KIELCE (lukaszkat) - CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971)    1:1, -:-
Brygada RR (rafal_r) - KS Greenpi (greenpi)    0:2, -:-
Szalone Konie (papislukasz) - Vęgoria Team (rostek_93)    2:1, -:-
Zryw Samsonów (namsen) - ABC (az19krzysiek)    1:2, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603284727 16038031332020-10-21 23:59:00WARSZAWA III - CZECHOWICE-DZIEDZICE 0:9
FC Lions Warsaw (sepek) - Czechovitz Czechowice (marchol)    -:-, -:-
Legia Warszawa SA (dominik1989) - Goral Zywiec (firefox78)    0:3, -:-
Legia Warszawa 【L】 (tchr) - Ekskluzywni menele (szmina1990)    2:4, -:-
Bialski Bastion Legii (szabelq) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos)    2:3, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603426774 16038031342020-10-21 23:59:00ŁÓDŹ - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ 0:9
◄19A10►Brunsberga (wazon1910) - WZG Sandomierz (misiekmk)    0:3, -:-
Kyno Team (kyno) - WLT Ostrowiec Sw. (robero17)    -:-, -:-
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - Kwaski Sandomierz (dlugi19881109)    0:5, -:-
◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910) - Huta Stalowa Wola (acheloos89)    0:2, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603264908 16038031342020-10-21 23:59:00BIAŁYSTOK II - WROCŁAW II 0:9
BKS Sowlany (tomek1927) - RS Wikowyje (sirralf)    1:4, -:-
Bociany SA (Rejbonaldinho) - KS Widawa Bierutów (henio45)    1:3, -:-
Żuberia United (wwojtek80) - BITCOIN (po10latach)    -:-, -:-
Ruszajny (mariousz) - Pegerusy (piotrek89man)    0:4, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603302192 16038031342020-10-21 23:59:00KRAKÓW III - ŁÓDŹ II 0:12
LKS Wisła Szczucin (galenos1992) - Spartans Lodz (olborinho)    0:1, -:-
Gregersdorf (mateuszwie) - Wielkie Nieporozumienie (picu)    1:7, -:-
Cracow Saints (keykeypl) - Rycerze Ortalionu (picek1986)    0:2, -:-
The Best Frakking Team (ghoul) - 11 Angry Men (jacek1998)    1:2, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603274415 16038031342020-10-21 23:59:00LUBLIN - GLIWICE II 6:6
FC Lazio Zamość (hetman_zmc) - Trynek Gliwice (yaros4)    11:0, -:-
Motor⚽Czechów (zibi07) - Gardavia United (mourinho90)    3:0, -:-
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) - Orzeł Stanica (parias)    0:2, -:-
Palau Końskowola (obotom) - Abandon All Hope (kerr_84)    0:2, -:-



3 LIGA - tryb normalny

2020-10-22 23:59:00 1603392683 16038031342020-10-21 23:59:00CZĘSTOCHOWA II - RZESZÓW 4:4
Janusze (tymtyrym123) - Wisła Kraków Old Boys (kingsajz)    1:3, -:-
Rakow Czestochowa (skalcik) - UNIA NOWA SARZYNA (grzesiu1987ns)    4:1, -:-
Srebrny Grom DK (yaretzky) - Dark Drinkers Sanok (meny)    1:1, -:-
Newcastle United (szczygiel) - FC Harnaś Sanok (jerzykw)    -:-, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603266743 16038031342020-10-21 23:59:00KIELCE II - WARSZAWA IV 10:1
Galena Kielce (aragorn12) - F.C. Bayern Mokotów (dariod)    1:0, -:-
KS Wierna Rzeka (qvinto) - KS Olimpia Warszawa (piko66)    0:0, -:-
FC Lack (szalony1) - Azi SSA (azi)    4:0, -:-
Piast Chęciny (tedede) - Znicz Pruszków (quapil)    4:2, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603392727 16038031342020-10-21 23:59:00CZĘSTOCHOWA III - PRZEMYŚL 3:6
Warta Czestochowa (marcinek92) - Unit Przemyśl (ajron94)    2:4, -:-
Krownice SA (tobor91) - Tornado (damiand170)    -:-, -:-
Olimpia HSB (gadzina86) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77)    3:0, -:-
Santos Błeszno (jasiu_bno) - Przemysl (yarek)    2:4, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603370970 16038031342020-10-21 23:59:00OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ II - WROCŁAW III 9:3
Schwarzstein SA (krzysiujar) - WEZE vv KAPUSCIE II (del_stix_)    7:0, -:-
Pride of Poland (s-e-q) - Forza Juve! (akela_malele)    11:0, -:-
MKS Czarni Połaniec (kondziopc) - FC Kocie Góry Trzebnica (nawiedzony)    0:5, -:-
KSZO Ostrowiec (tomek992) - Celebrities (goki)    9:0, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603370926 16038031342020-10-21 23:59:00OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ III - CZĘSTOCHOWA IV 0:3
KSZO Ostrowiec Św. (piotrgardynik) - MZetowe Mastodonty (mrcszef)    -:-, -:-
FSC STAR STARACHOWICE (christos132) - KSF Racovia Częstochowa (raspolik)    -:-, -:-
Woytellen (marian_ostr) - KS FOCHA-CZESTOCHOWA (tarzan77)    -:-, -:-
WLT Ogórki Zdzisława (wodzuwlt) - FC Kamienica Polska (duchu)    2:7, -:-



admin@turniej-miast.pl © 2020 turniej-miast.pl
Czas wczytywania pliku: 0.87147998809814