EKSTRAKLASA
Terminarz Ekstraklasa
Tabela Ekstraklasa

I LIGA
Terminarz 1 Liga
Tabela 1 Liga

II LIGA
Terminarz 2 Liga
Tabela 2 Liga

III LIGA
INFO
aktualny sezon: 53
aktualna runda: 11
Ilość miast: 29
Ilość sekcji: 36
Ilość graczy: 762

Panel kapitanów



przypomnij hasło


stare płytki z cegły

domy weselne i sale weselne opinie i komentarze

Najnowsze wyniki z 2021-11-23

Ekstraklasa - tryb normalny

2021-11-18 23:59:00 1637251971 16382548402021-11-17 23:59:00OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ - ŚWIĘTOCHŁOWICE 8:14
WZG Sandomierz (misiekmk) - Niemierich RK 06 (rybcior)    0:2, 3:2
Woytellen (marian_ostr) - Śląsk Bytom (wessu)    1:5, 0:6
Kwaski Sandomierz (dlugi19881109) - FC Gadom (gadom1990)    2:2, 2:0
Huta Stalowa Wola (acheloos89) - Gliwicka Torcida (Kargulito79)    1:2, 2:2


2021-11-18 23:59:00 1637243207 16382548402021-11-17 23:59:00WARSZAWA - CZECHOWICE-DZIEDZICE 12:12
SuRpRiSe (grzenek) - Goral Zywiec (firefox78)    0:2, 0:2
SVT Siedlce (bialybosik) - Czechovitz Czechowice (marchol)    2:0, 2:3
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) - Ekskluzywni menele (szmina1990)    2:1, 0:3
FA Sandtown (jazz) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos)    3:0, 3:1


2021-11-18 23:59:00 1637320836 16382548402021-11-17 23:59:00POZNAŃ - ŁOMŻA 22:1
KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw) - KS Greenpi (greenpi)    3:2, 3:0
Lech Max (maxmarcinw) - Vęgoria Team (rostek_93)    3:1, 4:0
Fc Śrem Team (grzesiu_lol13) - ABC (az19krzysiek)    2:0, 4:0
KOLEJORZ POZNAŃ (marwie) - CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971)    1:1, 2:0


2021-11-18 23:59:00 1637203415 16382548402021-11-17 23:59:00SZCZECIN - BIAŁYSTOK 15:9
Radarowcy Szczecin (Zywy13) - Widzew Łódź (seba_83)    1:3, 1:4
Pogoń Szczecin (mark_oh) - Rodzynki (farfocel)    3:0, 4:1
Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123) - Bociany SA (Rejbonaldinho)    0:3, 3:1
Fala Szczecin (speedylfc) - Żuberia United (wwojtek80)    4:1, 6:1


2021-11-18 23:59:00 1637255901 16382548402021-11-17 23:59:00KNURÓW - ŁÓDŹ 6:18
RW AHLEN-KNURÓW (knurow) - Wielkie Nieporozumienie (picu)    1:7, 1:8
Concordia Knurów (holy11) - TobiTechniQaTymiSoara (aimarinho79)    4:0, 3:0
Apogeum Knurów (roju) - 11 Angry Men (jacek1998)    0:12, 0:16
Juve Górnik Knurów (martinio) - Knights of the Spring (rogalito)    0:2, 1:6


2021-11-18 23:59:00 1637141536 16382548402021-11-17 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC - DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC II 19:4
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - INTER Sosnowiec (marcino1906)    3:1, 4:1
F.C. Sosnowiec (gladki) - Zagłębie Dąbrowskie (krzysieg)    1:0, 3:1
Sons of anarchy (lukas1982) - Szczakowianka (djgrot)    7:1, 1:1
The WestCoast Finest Crew (elv82) - Zagłębie Sosnowiec 1906 (snow01)    1:0, 1:3



1 LIGA - tryb normalny

2021-11-18 23:59:00 1637243621 16382548402021-11-17 23:59:00WARSZAWA IV - WARSZAWA III 10:10
Marchewki Zagłady (forgsvir) - ZIELONE LUDKI (schrek)    1:1, 3:3
MATRIX TEAM (lech) - Sielce Warszawa (assassin93)    3:1, 2:2
Legia Warszawa SA (dominik1989) - Fragleses (ciosek_999)    2:1, 1:1
Varsovia (stanpierre) - Heavy Metal Pirates (jakuboto)    2:4, 0:5


2021-11-18 23:59:00 1637265591 16382548402021-11-17 23:59:00TYCHY - RZESZÓW & SANOK 19:4
Ekipa Damcia (damcio) - Przemysl (yarek)    3:1, 4:0
Blaugrana Stare Tychy (arek1981) - Wisła Kraków Old Boys (kingsajz)    3:0, 5:1
THE FAVOURITES (michle) - Dark Drinkers Sanok (meny)    3:2, 1:0
DS ACADEMY TEAM (havenpl) - AS Giallorossi (mlecok)    3:3, 1:5


2021-11-18 23:59:00 1637160541 16382548402021-11-17 23:59:00CZĘSTOCHOWA - ZAMOŚĆ 12:12
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc)    5:1, 2:0
KM Efektowni (szpiczak) - IBRAMA ZAMOSC (kryf)    0:2, 1:3
LOKOMOTIV CZĘSTOCHOWA (maczugaxs17) - Red Bulls (ziaro-6)    2:3, 3:2
Srebrny Grom DK (yaretzky) - ☻VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123)    3:1, 1:2


2021-11-18 23:59:00 1637407967 16382548402021-11-17 23:59:00KIELCE - RUDA ŚLĄSKA 16:7
Szalone Konie (papislukasz) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo)    1:0, 1:3
Brygada RR (rafal_r) - FC Kolanijo (nicram24)    2:0, 2:2
Korona Kielce (tom45ek) - Heide FC (simprasi)    2:3, 5:0
Galena Kielce (aragorn12) - Friedenshütte SV (sowacz)    3:0, 3:0


2021-11-18 23:59:00 1637203367 16382548402021-11-17 23:59:00SZCZECIN II - WARSZAWA II 15:6
KS Bukowe (szuram) - KS Blizne (maximus491)    4:4, 2:0
Niebiański&Team (pawoman1) - PAIDAGOGOS (rosiu)    14:0, 1:1
Sails Stitinum (krzysiek23) - LEGIA Bielany (quentinzee)    0:0, 1:2
Deluxe Kamień Pomorski (turkov86) - Hahay (hahay)    2:0, 1:0


2021-11-18 23:59:00 1637176386 16382548402021-11-17 23:59:00BEŁCHATÓW - POZNAŃ II 15:9
A State Of Trance (toja888) - MKS Polonia Słubice (cmfan)    2:1, 3:0
GieKSa 1977 Bełchatów (spiker83) - FC Wypyszek (pawel-w4)    2:6, 1:5
FUCK SIM! (grzela1) - S.S. Piotras (piotrek)    1:0, 4:2
AA Bełchatów (qwetyuiop65) - Polarne Leszcze (bestmanager)    1:3, 4:3



2 LIGA - tryb normalny

2021-11-18 23:59:00 1637249802 16382548402021-11-17 23:59:00CZĘSTOCHOWA III - BEŁCHATÓW II 9:15
FC Kamienica Polska (duchu) - KS KiKs Bełchatów (akiko85)    1:8, 6:1
Santos Błeszno (jasiu_bno) - Gold Team Bełchatów (l-viu)    1:3, 3:5
FC GIDLE (stroker2) - Zjednoczeni w zieleni (filipos09)    1:7, 0:5
Krownice SA (tobor91) - Lions Belchatow (polakes)    8:0, 8:0


2021-11-18 23:59:00 1637243951 16382548402021-11-17 23:59:00WARSZAWA V - ŚWIĘTOCHŁOWICE III 7:16
KS Olimpia Warszawa (piko66) - The Irons Chorzów (theirons)    3:0, 3:3
Green Street Elite (czajas) - AC MUSTANG ZGODA (kris63)    1:2, 2:3
F.C. Bayern Mokotów (dariod) - Nojwiynksze Chachary 04 (hks)    0:1, 3:2
FC Lions Warsaw (sepek) - RumpBell (ciderlokback)    1:5, 0:2


2021-11-18 23:59:00 1637257112 16382548402021-11-17 23:59:00ŁÓDŹ II - CZĘSTOCHOWA II 6:12
◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910) - KSF Racovia Częstochowa (raspolik)    0:4, 1:2
◄19A10►Brunsberga (wazon1910) - Fc Pawonków (grzegorz1968)    0:5, 4:0
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - Błękitni Koziegłowy (dawidflor)    -:-, -:-
Kyno Team (kyno) - Newcastle United (szczygiel)    2:3, 5:0


2021-11-18 23:59:00 1637316502 16382548402021-11-17 23:59:00BIAŁYSTOK II - GDYNIA 7:16
BKS Sowlany (tomek1927) - Olympique Gdynia (cristofff)    3:3, 2:0
Ruszajny (mariousz) - FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666)    3:0, 1:4
Jagiellonia Denver (wojtek23) - Set plays skill Fan club (marinero)    1:5, 1:6
Wysoki Stoczek Białystok (miron712) - Chopina Wejherowo (kasel)    1:3, 1:2


2021-11-18 23:59:00 1637333742 16382548402021-11-17 23:59:00ŚWIĘTOCHŁOWICE II - LUBLIN 22:1
FC Cavia Pyskowice (gnomcio) - JABOLOWE OFIARY (wredny)    4:2, 2:1
FusbalClub Swietochlowice (siwy200) - Gerlach (szymall)    1:0, 2:2
☆Górny Śląsk☆SW (Rafox) - MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis)    2:1, 4:2
FC MARKUS (markus1959) - Motor⚽Czechów (zibi07)    3:1, 2:1


2021-11-18 23:59:00 1637087039 16382548402021-11-17 23:59:00MIĘDZYRZEC PODLASKI - KIELCE II 15:9
Faker FC (faker) - DULCKA KIELCE (lukaszkat)    4:0, 2:1
Miedzyrzec Utd (sufitnascianie) - Zryw Samsonów (namsen)    3:0, 3:0
LOS.POLLOS.HERMANOS. (ebichler777) - KS Wierna Rzeka (qvinto)    0:5, 0:1
Faltyjanki (kozio) - 1. Wisła Kraków (arronax)    0:1, 2:1



admin@turniej-miast.pl © 2021 turniej-miast.pl