EKSTRAKLASA
Terminarz Ekstraklasa
Tabela Ekstraklasa

I LIGA
Terminarz 1 Liga
Tabela 1 Liga

II LIGA
Terminarz 2 Liga
Tabela 2 Liga

III LIGA
Terminarz 3 Liga
Tabela 3 Liga

INFO
aktualny sezon: 47
aktualna runda: 1
Ilość miast: 27
Ilość sekcji: 46
Ilość graczy: 699

Panel kapitanów



przypomnij hasło


rejsy wędkarskie i wędkarstwo morskie Darłowo

domy weselne i sale weselne opinie i komentarze

Najnowsze wyniki z 2019-09-24

Baraże o Ekstraklasę - tryb normalny

2020-01-09 23:59:00 1568867769 15711324232020-01-08 23:59:00SZCZECIN - SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 13:10
Pogoń Szczecin (mark_oh) - Kwaski Sandomierz (dlugi19881109)    4:0, 7:0
Deluxe Kamień Pomorski (turkov86) - WZG Sandomierz (misiekmk)    2:4, 2:5
1948 MKS (martinez1948) - Destroy Inmature Enemies (tracer1565)    1:1, 1:3
Niebiański&Team (pawoman1) - KSZO Ostrowiec (tomek992)    7:0, 3:0


2020-01-09 23:59:00 1568740997 15711324232020-01-08 23:59:00WARSZAWA - KNURÓW 12:12
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) - WKS Czekanow (gietkiii)    0:3, 0:3
Sielce Warszawa (assassin93) - Juve Górnik Knurów (martinio)    2:3, 1:0
KS Blizne (maximus491) - Czarne stopy (siernik)    3:2, 0:2
Varsovia (stanpierre) - RW AHLEN-KNURÓW (knurow)    4:2, 3:2



Baraże o I Ligę - tryb normalny

2020-01-09 23:59:00 1568751006 15711324232020-01-08 23:59:00TYCHY - KRAKÓW 9:15
Ekipa Damcia (damcio) - Grasshoppers Klucze (ang)    0:5, 0:3
Blaugrana Stare Tychy (arek1981) - Mafia Koniaka (k0niak)    3:2, 1:2
EL Ciulos Lamos (tyszanin15) - Tarnowskie Orliki (tarnowskie_orliki)    2:4, 0:1
DS ACADEMY TEAM (havenpl) - The Best Frakking Team (ghoul)    2:1, 3:2


2020-01-09 23:59:00 1568824166 15711324232020-01-08 23:59:00ŁÓDŹ - SIEDLCE 6:18
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - FC DROHICZYN (roleksiuk)    1:5, 0:5
Kyno Team (kyno) - SVT Siedlce (bialybosik)    0:5, 1:5
◄19A10► R-W-R Warriors ® (madmat_pl) - Drink Team ֆiedlce (drasker)    0:2, 1:4
◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910) - Bezek (Kajoj)    2:1, 4:0



Baraże o II Ligę - tryb normalny

2020-01-09 23:59:00 1568922687 15711324232020-01-08 23:59:00GDAŃSK III - GDAŃSK V 21:3
Fc Aroosos (aroos) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77)    0:4, 1:0
Fc V.A.C.S (piotr444) - Pierwoszyno (pawel88)    15:0, 11:0
◄19A10► Gryf Słupsk (irecki34) - KS Lechia Gdańsk S.A (urbanator75)    5:2, 2:1
Ordynarne Gdańskie Świnie (kujda108) - Biało-Zielone Szatany (szarypl)    2:1, 4:0


2020-01-09 23:59:00 1569021581 15711324232020-01-08 23:59:00ZAMOŚĆ - GDAŃSK IV 15:9
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - WYBRZEZE (tpazura)    1:3, 2:1
IBRAMA ZAMOSC (kryf) - Fragmenty Nietoperzy (kujas)    7:1, 3:1
☻VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123) - FC Gdansk36 (jx2)    0:3, 0:3
KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) - KSL Gdansk (lukub)    6:1, 8:0



admin@turniej-miast.pl © 2019 turniej-miast.pl