EKSTRAKLASA
Terminarz Ekstraklasa
Tabela Ekstraklasa

I LIGA
Terminarz 1 Liga
Tabela 1 Liga

II LIGA
Terminarz 2 Liga
Tabela 2 Liga

III LIGA
Terminarz 3 Liga
Tabela 3 Liga

INFO
aktualny sezon: 50
aktualna runda: 7
Ilość miast: 28
Ilość sekcji: 46
Ilość graczy: 738

Panel kapitanów



przypomnij hasło


stare płytki z cegły

domy weselne i sale weselne opinie i komentarze

Najnowsze wyniki z 2020-10-27

Ekstraklasa - tryb normalny

2020-10-22 23:59:00 1603304129 16033160172020-10-21 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC - KRAKÓW II 0:0
Sosnowiec Predators (janish) - ∫ f〈x〉dx (master789)    -:-, -:-
Nawsie (loki22) - Leszczów (karolek88)    -:-, -:-
Sons of anarchy (lukas1982) - Bears are Back (misiekksc)    -:-, -:-
The WestCoast Finest Crew (elv82) - LKS Nidzica Dobiesławice (orzeshek92)    -:-, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603252940 16033160172020-10-21 23:59:00SZCZECIN - POZNAŃ 0:0
Pogoń Szczecin (mark_oh) - FC Wypyszek (pawel-w4)    -:-, -:-
Niebiański&Team (pawoman1) - KOLEJORZ POZNAŃ (marwie)    -:-, -:-
STARGARD FC (swojczlowiek) - Lech Max (maxmarcinw)    -:-, -:-
Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123) - KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw)    -:-, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603301930 16033160172020-10-21 23:59:00KRAKÓW - DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC II 0:0
Grasshoppers Klucze (ang) - Szczakowianka (djgrot)    -:-, -:-
Tarnowskie Orliki (tarnowskie_orliki) - MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom)    -:-, -:-
Mafia Koniaka (k0niak) - INTER Sosnowiec (marcino1906)    -:-, -:-
FC ROYAL Chesterfield (jocerekpl) - Zagłębie Sosnowiec 1906 (snow01)    -:-, -:-


2020-10-22 23:59:00 16033160172020-10-21 23:59:00GLIWICE - ŚWIĘTOCHŁOWICE 0:0
() - ManU Zabrze (zajcev)    -:-, -:-
() - Śląsk Bytom (wessu)    -:-, -:-
() - Hlonda Boyz (gram_pl)    -:-, -:-
() - FC Gadom (gadom1990)    -:-, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603295913 16033160172020-10-21 23:59:00 RUDA ŚLĄSKA - ZAMOŚĆ 0:0
Deathbat Team (sowacz) - KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc)    -:-, -:-
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - IBRAMA ZAMOSC (kryf)    -:-, -:-
Heide FC (simprasi) - Red Bulls (ziaro-6)    -:-, -:-
FC Kolanijo (nicram24) - ☻VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123)    -:-, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603291066 16033160172020-10-21 23:59:00BEŁCHATÓW - WARSZAWA 0:0
AA Bełchatów (qwetyuiop65) - Varsovia (stanpierre)    -:-, -:-
A State Of Trance (toja888) - TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader)    -:-, -:-
Działoszyn (grzela1) - Sielce Warszawa (assassin93)    -:-, -:-
TeReFerere (vx) - FC Mazovia Shooting Stars (kamilosin)    -:-, -:-



1 LIGA - tryb normalny

2020-10-22 23:59:00 16033160182020-10-21 23:59:00KNURÓW - ŚWIĘTOCHŁOWICE III 0:0
() - The Irons Chorzów (theirons)    -:-, -:-
() - FC MARKUS (markus1959)    -:-, -:-
() - AC MUSTANG ZGODA (kris63)    -:-, -:-
() - RumpBell (ciderlokback)    -:-, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603222031 16033160182020-10-21 23:59:00SIEDLCE - CZĘSTOCHOWA 0:0
przepoczwarzone luje (wujach_gibbon) - FC GIDLE (stroker2)    -:-, -:-
Jupiter Siemiatycze (roleksiuk) - Fc Pawonków (grzegorz1968)    -:-, -:-
Drink Team ֆiedlce (drasker) - KM Efektowni (szpiczak)    -:-, -:-
SVT Siedlce (bialybosik) - Błękitni Koziegłowy (dawidflor)    -:-, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603218813 16033160182020-10-21 23:59:00POZNAŃ II - SZCZECIN II 0:0
FC Bonin (sirmarcus) - CRS Pogoń Barlinek (roberto28)    -:-, -:-
MKS Polonia Słubice (cmfan) - Deluxe Kamień Pomorski (turkov86)    -:-, -:-
Kania Gostyń (srzeyamlon) - Sails Stitinum (krzysiek23)    -:-, -:-
FC Borówiec (adiceglihno) - FC Rudzianka Szczecin (luckyjoe)    -:-, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603284911 16033160182020-10-21 23:59:00WARSZAWA II - WROCŁAW 0:0
KS Blizne (maximus491) - Miastostumostów (szczepinho)    -:-, -:-
PAIDAGOGOS (rosiu) - Omega Wrocław (piotrek135)    -:-, -:-
SuRpRiSe (grzenek) - FC Jableczni (rafcio18)    -:-, -:-
LEGIA Bielany (quentinzee) - Malinowe Nosy (kajzer71)    -:-, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603264833 16033160182020-10-21 23:59:00BIAŁYSTOK - ŚWIĘTOCHŁOWICE II 0:0
Rodzynki (farfocel) - Niemierich RK 06 (rybcior)    -:-, -:-
Widzew Łódź (seba_83) - FusbalClub Swietochlowice (siwy200)    -:-, -:-
Stawiszcze (lepek1) - Puste Kufle Siemianowice (dawes)    -:-, -:-
Jagiellonia Denver (wojtek23) - MAREK KSG (Olin73)    -:-, -:-


2020-10-22 23:59:00 16033160182020-10-21 23:59:00MIĘDZYRZEC PODLASKI - TYCHY 0:0
() - Ekipa Damcia (damcio)    -:-, -:-
() - Blaugrana Stare Tychy (arek1981)    -:-, -:-
() - EL Ciulos Lamos (tyszanin15)    -:-, -:-
() - THE FAVOURITES (michle)    -:-, -:-



2 LIGA - tryb normalny

2020-10-22 23:59:00 1603266198 16033160182020-10-21 23:59:00KIELCE - ŁOMŻA 0:0
DULCKA KIELCE (lukaszkat) - CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971)    -:-, -:-
Brygada RR (rafal_r) - KS Greenpi (greenpi)    -:-, -:-
Szalone Konie (papislukasz) - Vęgoria Team (rostek_93)    -:-, -:-
Zryw Samsonów (namsen) - ABC (az19krzysiek)    -:-, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603284727 16033160182020-10-21 23:59:00WARSZAWA III - CZECHOWICE-DZIEDZICE 0:0
FC Lions Warsaw (sepek) - Czechovitz Czechowice (marchol)    -:-, -:-
Legia Warszawa SA (dominik1989) - Goral Zywiec (firefox78)    -:-, -:-
Legia Warszawa 【L】 (tchr) - Ekskluzywni menele (szmina1990)    -:-, -:-
Bialski Bastion Legii (szabelq) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos)    -:-, -:-


2020-10-22 23:59:00 16033160182020-10-21 23:59:00ŁÓDŹ - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ 0:0
() - WZG Sandomierz (misiekmk)    -:-, -:-
() - WLT Ostrowiec Sw. (robero17)    -:-, -:-
() - Kwaski Sandomierz (dlugi19881109)    -:-, -:-
() - Huta Stalowa Wola (acheloos89)    -:-, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603264908 16033160182020-10-21 23:59:00BIAŁYSTOK II - WROCŁAW II 0:0
BKS Sowlany (tomek1927) - RS Wikowyje (sirralf)    -:-, -:-
Bociany SA (Rejbonaldinho) - KS Widawa Bierutów (henio45)    -:-, -:-
Żuberia United (wwojtek80) - BITCOIN (po10latach)    -:-, -:-
Ruszajny (mariousz) - Pegerusy (piotrek89man)    -:-, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603302192 16033160182020-10-21 23:59:00KRAKÓW III - ŁÓDŹ II 0:0
LKS Wisła Szczucin (galenos1992) - Spartans Lodz (olborinho)    -:-, -:-
Gregersdorf (mateuszwie) - Wielkie Nieporozumienie (picu)    -:-, -:-
Cracow Saints (keykeypl) - Rycerze Ortalionu (picek1986)    -:-, -:-
The Best Frakking Team (ghoul) - 11 Angry Men (jacek1998)    -:-, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603274415 16033160182020-10-21 23:59:00LUBLIN - GLIWICE II 0:0
FC Lazio Zamość (hetman_zmc) - Trynek Gliwice (yaros4)    -:-, -:-
Motor⚽Czechów (zibi07) - Gardavia United (mourinho90)    -:-, -:-
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) - Orzeł Stanica (parias)    -:-, -:-
Palau Końskowola (obotom) - Abandon All Hope (kerr_84)    -:-, -:-



3 LIGA - tryb normalny

2020-10-22 23:59:00 16033160192020-10-21 23:59:00CZĘSTOCHOWA II - RZESZÓW 0:0
() - Wisła Kraków Old Boys (kingsajz)    -:-, -:-
() - UNIA NOWA SARZYNA (grzesiu1987ns)    -:-, -:-
() - Dark Drinkers Sanok (meny)    -:-, -:-
() - FC Harnaś Sanok (jerzykw)    -:-, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603266743 16033160192020-10-21 23:59:00KIELCE II - WARSZAWA IV 0:0
Galena Kielce (aragorn12) - F.C. Bayern Mokotów (dariod)    -:-, -:-
KS Wierna Rzeka (qvinto) - KS Olimpia Warszawa (piko66)    -:-, -:-
FC Lack (szalony1) - Azi SSA (azi)    -:-, -:-
Piast Chęciny (tedede) - Znicz Pruszków (quapil)    -:-, -:-


2020-10-22 23:59:00 16033160192020-10-21 23:59:00CZĘSTOCHOWA III - PRZEMYŚL 0:0
() - Unit Przemyśl (ajron94)    -:-, -:-
() - Tornado (damiand170)    -:-, -:-
() - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77)    -:-, -:-
() - Przemysl (yarek)    -:-, -:-


2020-10-22 23:59:00 16033160192020-10-21 23:59:00OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ II - WROCŁAW III 0:0
() - WEZE vv KAPUSCIE II (del_stix_)    -:-, -:-
() - Forza Juve! (akela_malele)    -:-, -:-
() - FC Kocie Góry Trzebnica (nawiedzony)    -:-, -:-
() - Celebrities (goki)    -:-, -:-


2020-10-22 23:59:00 16033160192020-10-21 23:59:00OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ III - CZĘSTOCHOWA IV 0:0
() - MZetowe Mastodonty (mrcszef)    -:-, -:-
() - KSF Racovia Częstochowa (raspolik)    -:-, -:-
() - KS FOCHA-CZESTOCHOWA (tarzan77)    -:-, -:-
() - FC Kamienica Polska (duchu)    -:-, -:-



admin@turniej-miast.pl © 2020 turniej-miast.pl