EKSTRAKLASA
Terminarz Ekstraklasa
Tabela Ekstraklasa

I LIGA
Terminarz 1 Liga
Tabela 1 Liga

II LIGA
Terminarz 2 Liga
Tabela 2 Liga

III LIGA
Terminarz 3 Liga
Tabela 3 Liga

INFO
aktualny sezon: 47
aktualna runda: 1
Ilość miast: 27
Ilość sekcji: 46
Ilość graczy: 699

Panel kapitanów



przypomnij hasło


rejsy wędkarskie i wędkarstwo morskie Darłowo

domy weselne i sale weselne opinie i komentarze

Sezon 47 - 1 LIGA

kolejka 1 - 2019-06-25 - tryb opóźniony

2019-06-22 23:59:00 15711305122019-06-21 23:59:00 RUDA ŚLĄSKA - WARSZAWA III 0:24
() - PAIDAGOGOS (rosiu)    0:3, 0:3
() - Green Street Elite (czajas)    0:3, 0:3
() - Fragleses (ciosek_999)    0:3, 0:3
() - Marchewki Zagłady (forgsvir)    0:3, 0:3


2019-06-22 23:59:00 1561044903 15711305122019-06-21 23:59:00WARSZAWA II - WROCŁAW II 11:11
LEGIA Bielany (quentinzee) - KS Widawa Bierutów (henio45)    2:1, 1:3
MATRIX TEAM (lech) - Malinowe Nosy (kajzer71)    0:4, 3:3
Sielce Warszawa (assassin93) - Kłełe Wrocław (marnits)    2:2, 1:0
Legia Warszawa 【L】 (tchr) - WEZE vv KAPUSCIE II (del_stix_)    5:3, 1:2


2019-06-22 23:59:00 1561026652 15711305122019-06-21 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC II - KNURÓW 12:12
BIMBER-OILERS SOSNOWIEC (gulczas) - WKS Czekanow (gietkiii)    3:2, 6:2
FC Rogers Sosnowiec (rogerkania) - Juve Górnik Knurów (martinio)    0:2, 1:3
INTER Sosnowiec (marcino1906) - Czarne stopy (siernik)    0:1, 1:0
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - RW AHLEN-KNURÓW (knurow)    0:1, 3:2


2019-06-22 23:59:00 1561015369 15711305122019-06-21 23:59:00POZNAŃ II - SZCZECIN II 9:15
MKS Polonia Słubice (cmfan) - CRS Pogoń Barlinek (roberto28)    3:0, 2:1
【TOP】PNIEWY FC ☆ (hitchiker) - Pogoń Szczecin (mark_oh)    0:3, 0:3
FC Bonin (sirmarcus) - Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123)    0:3, 1:0
FC Borówiec (adiceglihno) - 1948 MKS (martinez1948)    0:3, 1:6


2019-06-22 23:59:00 1561141269 15711305122019-06-21 23:59:00ŁÓDŹ - MIĘDZYRZEC PODLASKI 12:9
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - Faker FC (faker)    2:1, 1:1
◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910) - Miedzyrzec SA (ekamil)    2:2, 3:3
◄19A10► R-W-R Warriors ® (madmat_pl) - Wy-pas (grzeczop)    5:3, 2:1
Kyno Team (kyno) - Faltyjanki (kozio)    1:2, 1:8


2019-06-22 23:59:00 1560982485 15711305122019-06-21 23:59:00SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - TYCHY 14:8
Kwaski Sandomierz (dlugi19881109) - Ekipa Damcia (damcio)    1:1, 2:1
WZG Sandomierz (misiekmk) - DS ACADEMY TEAM (havenpl)    5:1, 4:2
Destroy Inmature Enemies (tracer1565) - Blaugrana Stare Tychy (arek1981)    1:0, 2:3
Victory VIVIP Team (vivip) - EL Ciulos Lamos (tyszanin15)    0:9, 2:2


kolejka 2 - 2019-07-02 - tryb normalny

2019-10-17 23:59:00 1561358206 15711305122019-10-16 23:59:00WARSZAWA III - TYCHY 13:10
Green Street Elite (czajas) - Ekipa Damcia (damcio)    6:1, 11:1
Marchewki Zagłady (forgsvir) - DS ACADEMY TEAM (havenpl)    2:1, 2:3
Fragleses (ciosek_999) - Blaugrana Stare Tychy (arek1981)    1:1, 3:4
PAIDAGOGOS (rosiu) - EL Ciulos Lamos (tyszanin15)    1:4, 4:2


2019-10-17 23:59:00 1561570200 15711305122019-10-16 23:59:00MIĘDZYRZEC PODLASKI - SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 10:13
Faker FC (faker) - WZG Sandomierz (misiekmk)    0:5, 2:3
Faltyjanki (kozio) - Victory VIVIP Team (vivip)    2:4, 4:0
Wy-pas (grzeczop) - Destroy Inmature Enemies (tracer1565)    2:1, 3:3
Miedzyrzec Utd (sufitnascianie) - Kwaski Sandomierz (dlugi19881109)    1:2, 2:1


2019-10-17 23:59:00 1561710805 15711305122019-10-16 23:59:00SZCZECIN II - ŁÓDŹ 14:8
Pogoń Szczecin (mark_oh) - ◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910)    3:1, 2:0
1948 MKS (martinez1948) - Kyno Team (kyno)    3:3, 4:2
Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85)    1:1, 2:1
CRS Pogoń Barlinek (roberto28) - ◄19A10► R-W-R Warriors ® (madmat_pl)    0:4, 0:4


2019-10-17 23:59:00 1561585400 15711305122019-10-16 23:59:00KNURÓW - POZNAŃ II 13:10
RW AHLEN-KNURÓW (knurow) - MKS Polonia Słubice (cmfan)    1:0, 0:1
Czarne stopy (siernik) - 【TOP】PNIEWY FC ☆ (hitchiker)    12:1, 15:0
Juve Górnik Knurów (martinio) - FC Bonin (sirmarcus)    2:1, 1:1
WKS Czekanow (gietkiii) - Gunners Puszczykowo (dresiu)    0:2, 1:3


2019-10-17 23:59:00 1561489098 15711305122019-10-16 23:59:00WROCŁAW II - DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC II 9:15
WEZE vv KAPUSCIE II (del_stix_) - INTER Sosnowiec (marcino1906)    0:3, 0:3
Malinowe Nosy (kajzer71) - MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom)    2:5, 2:3
FC Jableczni (rafcio18) - The WestCoast Finest Crew (elv82)    2:3, 2:1
KS Widawa Bierutów (henio45) - BIMBER-OILERS SOSNOWIEC (gulczas)    3:1, 5:3


2019-10-17 23:59:00 1561848084 15711305122019-10-16 23:59:00 RUDA ŚLĄSKA - WARSZAWA II 4:19
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - MATRIX TEAM (lech)    0:1, 1:0
FC Kolanijo (nicram24) - Legia Warszawa 【L】 (tchr)    0:3, 0:3
Deathbat Team (sowacz) - Sielce Warszawa (assassin93)    0:3, 0:3
Heide FC (simprasi) - LEGIA Bielany (quentinzee)    1:1, 2:3


kolejka 3 - 2019-07-09 - tryb normalny

2019-10-24 23:59:00 1562157200 15711305122019-10-23 23:59:00WARSZAWA II - WARSZAWA III 12:12
LEGIA Bielany (quentinzee) - PAIDAGOGOS (rosiu)    0:3, 0:3
Sielce Warszawa (assassin93) - Green Street Elite (czajas)    5:4, 2:0
MATRIX TEAM (lech) - Fragleses (ciosek_999)    2:1, 3:0
Legia Warszawa 【L】 (tchr) - Marchewki Zagłady (forgsvir)    3:5, 1:6


2019-10-24 23:59:00 1562187362 15711305122019-10-23 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC II - RUDA ŚLĄSKA 10:13
KS Piastów Sosnowiec (zulus777) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo)    0:4, 4:2
INTER Sosnowiec (marcino1906) - FC Kolanijo (nicram24)    4:2, 1:1
FC Rogers Sosnowiec (rogerkania) - Heide FC (simprasi)    1:3, 3:1
FC Torpedo Dabrowa (cywil1468) - Deathbat Team (sowacz)    1:5, 0:1


2019-10-24 23:59:00 1562062589 15711305122019-10-23 23:59:00POZNAŃ II - WROCŁAW II 15:9
Gunners Puszczykowo (dresiu) - Powersoft Wroclaw (julius2u)    4:1, 5:0
FC Bonin (sirmarcus) - KS Widawa Bierutów (henio45)    1:3, 3:2
MKS Polonia Słubice (cmfan) - Kłełe Wrocław (marnits)    1:3, 1:0
FC Borówiec (adiceglihno) - WEZE vv KAPUSCIE II (del_stix_)    1:2, 2:1


2019-10-24 23:59:00 1562172861 15711305122019-10-23 23:59:00ŁÓDŹ - KNURÓW 10:13
◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910) - WKS Czekanow (gietkiii)    1:4, 2:0
Kyno Team (kyno) - Juve Górnik Knurów (martinio)    1:1, 2:3
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - Czarne stopy (siernik)    0:5, 0:4
◄19A10► R-W-R Warriors ® (madmat_pl) - RW AHLEN-KNURÓW (knurow)    4:0, 3:2


2019-10-24 23:59:00 1562227559 15711305122019-10-23 23:59:00SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - SZCZECIN II 10:13
Destroy Inmature Enemies (tracer1565) - CRS Pogoń Barlinek (roberto28)    1:1, 0:5
WZG Sandomierz (misiekmk) - Pogoń Szczecin (mark_oh)    3:5, 7:1
Kwaski Sandomierz (dlugi19881109) - Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123)    1:3, 3:0
Victory VIVIP Team (vivip) - 1948 MKS (martinez1948)    2:5, 1:0


2019-10-24 23:59:00 1562271616 15711305122019-10-23 23:59:00TYCHY - MIĘDZYRZEC PODLASKI 13:10
DS ACADEMY TEAM (havenpl) - Faker FC (faker)    4:1, 5:0
Blaugrana Stare Tychy (arek1981) - Faltyjanki (kozio)    1:5, 0:1
EL Ciulos Lamos (tyszanin15) - Wy-pas (grzeczop)    1:0, 1:2
Ekipa Damcia (damcio) - Miedzyrzec Utd (sufitnascianie)    3:2, 1:1


kolejka 4 - 2019-07-16 - tryb normalny

2019-10-31 23:59:00 1562847382 15711305122019-10-30 23:59:00WARSZAWA III - MIĘDZYRZEC PODLASKI 13:10
Fragleses (ciosek_999) - Faker FC (faker)    0:3, 0:3
Green Street Elite (czajas) - Faltyjanki (kozio)    2:4, 3:1
PAIDAGOGOS (rosiu) - Wy-pas (grzeczop)    4:3, 2:2
Marchewki Zagłady (forgsvir) - Miedzyrzec Utd (sufitnascianie)    2:0, 3:0


2019-10-31 23:59:00 1562734044 15711305122019-10-30 23:59:00SZCZECIN II - TYCHY 19:4
Pogoń Szczecin (mark_oh) - Ekipa Damcia (damcio)    0:1, 3:0
CRS Pogoń Barlinek (roberto28) - Blaugrana Stare Tychy (arek1981)    2:1, 4:1
Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123) - DS ACADEMY TEAM (havenpl)    3:1, 2:2
1948 MKS (martinez1948) - EL Ciulos Lamos (tyszanin15)    6:1, 3:1


2019-10-31 23:59:00 1562874575 15711305122019-10-30 23:59:00KNURÓW - SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 13:10
Juve Górnik Knurów (martinio) - Victory VIVIP Team (vivip)    3:0, 1:3
RW AHLEN-KNURÓW (knurow) - WZG Sandomierz (misiekmk)    0:2, 2:1
WKS Czekanow (gietkiii) - Destroy Inmature Enemies (tracer1565)    1:1, 0:2
Czarne stopy (siernik) - Kwaski Sandomierz (dlugi19881109)    2:0, 2:1


2019-10-31 23:59:00 1562949908 15711305122019-10-30 23:59:00WROCŁAW II - ŁÓDŹ 9:15
FC Jableczni (rafcio18) - ◄19A10► R-W-R Warriors ® (madmat_pl)    1:6, 2:4
KS Widawa Bierutów (henio45) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85)    4:2, 2:0
Kłełe Wrocław (marnits) - Kyno Team (kyno)    3:2, 4:5
WEZE vv KAPUSCIE II (del_stix_) - ◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910)    1:2, 0:1


2019-10-31 23:59:00 1562876012 15711305132019-10-30 23:59:00 RUDA ŚLĄSKA - POZNAŃ II 17:5
FC Kolanijo (nicram24) - FC Borówiec (adiceglihno)    2:1, 2:2
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - MKS Polonia Słubice (cmfan)    3:3, 7:0
Deathbat Team (sowacz) - Gunners Puszczykowo (dresiu)    6:0, 3:2
Heide FC (simprasi) - FC Bonin (sirmarcus)    3:0, 1:2


2019-10-31 23:59:00 1562784779 15711305132019-10-30 23:59:00WARSZAWA II - DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC II 15:9
LEGIA Bielany (quentinzee) - INTER Sosnowiec (marcino1906)    2:5, 2:1
Legia Warszawa 【L】 (tchr) - Nawsie (loki22)    3:0, 0:3
MATRIX TEAM (lech) - FC Rogers Sosnowiec (rogerkania)    6:1, 3:0
Sielce Warszawa (assassin93) - BIMBER-OILERS SOSNOWIEC (gulczas)    1:3, 3:2


kolejka 5 - 2019-07-23 - tryb normalny

2019-11-07 23:59:00 1563443209 15711305132019-11-06 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC II - WARSZAWA III 16:7
BIMBER-OILERS SOSNOWIEC (gulczas) - PAIDAGOGOS (rosiu)    0:2, 0:3
INTER Sosnowiec (marcino1906) - Green Street Elite (czajas)    2:2, 2:1
KS Piastów Sosnowiec (zulus777) - Fragleses (ciosek_999)    2:0, 4:3
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - Marchewki Zagłady (forgsvir)    2:1, 2:1


2019-11-07 23:59:00 1563443485 15711305132019-11-06 23:59:00POZNAŃ II - WARSZAWA II 13:10
Gunners Puszczykowo (dresiu) - MATRIX TEAM (lech)    2:2, 3:0
MKS Polonia Słubice (cmfan) - Legia Warszawa 【L】 (tchr)    4:1, 3:0
FC Borówiec (adiceglihno) - Sielce Warszawa (assassin93)    0:3, 1:4
FC Bonin (sirmarcus) - LEGIA Bielany (quentinzee)    3:1, 0:1


2019-11-07 23:59:00 1563479108 15711305132019-11-06 23:59:00ŁÓDŹ - RUDA ŚLĄSKA 6:12
◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo)    -:-, -:-
Kyno Team (kyno) - FC Kolanijo (nicram24)    2:5, 0:3
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - Heide FC (simprasi)    4:3, 1:2
◄19A10► R-W-R Warriors ® (madmat_pl) - Deathbat Team (sowacz)    5:2, 0:6


2019-11-07 23:59:00 1563501364 15711305132019-11-06 23:59:00SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - WROCŁAW II 15:9
WZG Sandomierz (misiekmk) - FC Jableczni (rafcio18)    3:0, 4:3
Destroy Inmature Enemies (tracer1565) - KS Widawa Bierutów (henio45)    2:0, 0:3
Kwaski Sandomierz (dlugi19881109) - Kłełe Wrocław (marnits)    3:1, 5:1
Victory VIVIP Team (vivip) - WEZE vv KAPUSCIE II (del_stix_)    1:3, 0:4


2019-11-07 23:59:00 1563461869 15711305132019-11-06 23:59:00TYCHY - KNURÓW 15:9
Ekipa Damcia (damcio) - WKS Czekanow (gietkiii)    0:1, 1:2
Blaugrana Stare Tychy (arek1981) - Juve Górnik Knurów (martinio)    4:1, 0:2
DS ACADEMY TEAM (havenpl) - Czarne stopy (siernik)    1:0, 4:2
EL Ciulos Lamos (tyszanin15) - RW AHLEN-KNURÓW (knurow)    2:1, 3:2


2019-11-07 23:59:00 1563367338 15711305132019-11-06 23:59:00MIĘDZYRZEC PODLASKI - SZCZECIN II 5:17
Faker FC (faker) - 1948 MKS (martinez1948)    2:3, 0:4
Faltyjanki (kozio) - Pogoń Szczecin (mark_oh)    1:1, 1:1
أنا أتابعك ، أيها الوغد (alli) - Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123)    7:0, 2:3
Wy-pas (grzeczop) - CRS Pogoń Barlinek (roberto28)    1:3, 2:3


kolejka 6 - 2019-07-30 - tryb normalny

2019-11-14 23:59:00 1563997365 15711305132019-11-13 23:59:00WARSZAWA III - SZCZECIN II 12:12
Green Street Elite (czajas) - 1948 MKS (martinez1948)    3:2, 2:6
PAIDAGOGOS (rosiu) - Pogoń Szczecin (mark_oh)    0:4, 2:3
Fragleses (ciosek_999) - Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123)    2:5, 4:2
Marchewki Zagłady (forgsvir) - CRS Pogoń Barlinek (roberto28)    4:0, 4:3


2019-11-14 23:59:00 1564086749 15711305132019-11-13 23:59:00KNURÓW - MIĘDZYRZEC PODLASKI 9:15
Juve Górnik Knurów (martinio) - Faker FC (faker)    4:0, 0:3
Czarne stopy (siernik) - Faltyjanki (kozio)    2:1, 4:1
WKS Czekanow (gietkiii) - Miedzyrzec Utd (sufitnascianie)    3:4, 3:4
RW AHLEN-KNURÓW (knurow) - Wy-pas (grzeczop)    1:2, 1:4


2019-11-14 23:59:00 1563945875 15711305132019-11-13 23:59:00WROCŁAW II - TYCHY 10:13
FC Jableczni (rafcio18) - Ekipa Damcia (damcio)    1:3, 3:0
KS Widawa Bierutów (henio45) - DS ACADEMY TEAM (havenpl)    1:0, 6:2
Kłełe Wrocław (marnits) - EL Ciulos Lamos (tyszanin15)    2:6, 0:6
WEZE vv KAPUSCIE II (del_stix_) - Blaugrana Stare Tychy (arek1981)    2:2, 2:3


2019-11-14 23:59:00 1564093266 15711305132019-11-13 23:59:00 RUDA ŚLĄSKA - SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 8:14
Deathbat Team (sowacz) - WZG Sandomierz (misiekmk)    2:3, 1:1
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - Victory VIVIP Team (vivip)    2:3, 0:2
FC Kolanijo (nicram24) - Destroy Inmature Enemies (tracer1565)    2:3, 1:1
Heide FC (simprasi) - Kwaski Sandomierz (dlugi19881109)    3:1, 2:0


2019-11-14 23:59:00 1563985117 15711305132019-11-13 23:59:00WARSZAWA II - ŁÓDŹ 15:9
Sielce Warszawa (assassin93) - ◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910)    7:0, 3:1
MATRIX TEAM (lech) - Kyno Team (kyno)    6:2, 5:1
LEGIA Bielany (quentinzee) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85)    0:3, 1:0
Legia Warszawa 【L】 (tchr) - ◄19A10► R-W-R Warriors ® (madmat_pl)    0:2, 1:3


2019-11-14 23:59:00 1564088008 15711305132019-11-13 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC II - POZNAŃ II 9:15
FC Rogers Sosnowiec (rogerkania) - FC Borówiec (adiceglihno)    6:2, 0:3
INTER Sosnowiec (marcino1906) - MKS Polonia Słubice (cmfan)    5:0, 0:3
KS Piastów Sosnowiec (zulus777) - Gunners Puszczykowo (dresiu)    2:3, 1:2
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - FC Bonin (sirmarcus)    0:1, 3:0


kolejka 7 - 2019-08-06 - tryb normalny

2019-11-21 23:59:00 1564685937 15711305132019-11-20 23:59:00POZNAŃ II - WARSZAWA III 12:12
Gunners Puszczykowo (dresiu) - PAIDAGOGOS (rosiu)    0:4, 4:2
MKS Polonia Słubice (cmfan) - Green Street Elite (czajas)    4:1, 3:0
FC Borówiec (adiceglihno) - Fragleses (ciosek_999)    0:2, 4:0
FC Bonin (sirmarcus) - Marchewki Zagłady (forgsvir)    1:2, 1:4


2019-11-21 23:59:00 1564571696 15711305132019-11-20 23:59:00ŁÓDŹ - DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC II 9:12
◄19A10► R-W-R Warriors ® (madmat_pl) - INTER Sosnowiec (marcino1906)    1:1, 1:3
Kyno Team (kyno) - MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom)    1:3, 0:4
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - BIMBER-OILERS SOSNOWIEC (gulczas)    4:2, 5:5
◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910) - Nawsie (loki22)    2:1, 2:2


2019-11-21 23:59:00 1564658550 15711305132019-11-20 23:59:00SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - WARSZAWA II 12:12
Victory VIVIP Team (vivip) - MATRIX TEAM (lech)    0:3, 2:4
Destroy Inmature Enemies (tracer1565) - Legia Warszawa 【L】 (tchr)    5:1, 4:2
WZG Sandomierz (misiekmk) - Sielce Warszawa (assassin93)    1:2, 7:1
Kwaski Sandomierz (dlugi19881109) - LEGIA Bielany (quentinzee)    3:1, 2:3


2019-11-21 23:59:00 1564691372 15711305132019-11-20 23:59:00TYCHY - RUDA ŚLĄSKA 9:12
Blaugrana Stare Tychy (arek1981) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo)    1:1, 4:3
DS ACADEMY TEAM (havenpl) - FC Kolanijo (nicram24)    5:1, 1:3
Ekipa Damcia (damcio) - Heide FC (simprasi)    1:4, 0:1
EL Ciulos Lamos (tyszanin15) - Deathbat Team (sowacz)    1:1, 1:1


2019-11-21 23:59:00 1564687803 15711305132019-11-20 23:59:00MIĘDZYRZEC PODLASKI - WROCŁAW II 19:4
Wy-pas (grzeczop) - KS Widawa Bierutów (henio45)    7:2, 1:1
Faker FC (faker) - FC Jableczni (rafcio18)    3:1, 4:2
Faltyjanki (kozio) - Kłełe Wrocław (marnits)    4:2, 2:4
أنا أتابعك ، أيها الوغد (alli) - WEZE vv KAPUSCIE II (del_stix_)    5:1, 5:0


2019-11-21 23:59:00 1564588143 15711305132019-11-20 23:59:00SZCZECIN II - KNURÓW 13:10
Pogoń Szczecin (mark_oh) - WKS Czekanow (gietkiii)    3:0, 3:0
CRS Pogoń Barlinek (roberto28) - Juve Górnik Knurów (martinio)    0:3, 0:3
Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123) - Czarne stopy (siernik)    1:1, 4:1
1948 MKS (martinez1948) - RW AHLEN-KNURÓW (knurow)    3:5, 4:0


kolejka 8 - 2019-08-13 - tryb normalny

2019-11-28 23:59:00 1565623756 15711305132019-11-27 23:59:00WARSZAWA III - KNURÓW 0:24
Green Street Elite (czajas) - WKS Czekanow (gietkiii)    0:3, 0:3
Fragleses (ciosek_999) - Juve Górnik Knurów (martinio)    0:3, 0:3
Marchewki Zagłady (forgsvir) - Czarne stopy (siernik)    1:2, 1:3
PAIDAGOGOS (rosiu) - RW AHLEN-KNURÓW (knurow)    0:3, 0:3


2019-11-28 23:59:00 1565204284 15711305132019-11-27 23:59:00WROCŁAW II - SZCZECIN II 5:17
Kłełe Wrocław (marnits) - CRS Pogoń Barlinek (roberto28)    3:5, 1:2
FC Jableczni (rafcio18) - Pogoń Szczecin (mark_oh)    1:1, 0:2
KS Widawa Bierutów (henio45) - Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123)    1:1, 3:2
WEZE vv KAPUSCIE II (del_stix_) - 1948 MKS (martinez1948)    1:5, 0:5


2019-11-28 23:59:00 1565209901 15711305132019-11-27 23:59:00 RUDA ŚLĄSKA - MIĘDZYRZEC PODLASKI 14:8
FC Kolanijo (nicram24) - Faltyjanki (kozio)    1:2, 5:5
Heide FC (simprasi) - Wy-pas (grzeczop)    4:1, 9:0
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - Miedzyrzec Utd (sufitnascianie)    6:1, 4:1
Deathbat Team (sowacz) - أنا أتابعك ، أيها الوغد (alli)    2:2, 0:4


2019-11-28 23:59:00 1565256521 15711305132019-11-27 23:59:00WARSZAWA II - TYCHY 14:5
Sielce Warszawa (assassin93) - Ekipa Damcia (damcio)    0:0, 4:1
MATRIX TEAM (lech) - DS ACADEMY TEAM (havenpl)    1:1, 1:1
Legia Warszawa 【L】 (tchr) - Blaugrana Stare Tychy (arek1981)    3:3, 3:1
LEGIA Bielany (quentinzee) - EL Ciulos Lamos (tyszanin15)    4:2, 3:3


2019-11-28 23:59:00 1565174832 15711305132019-11-27 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC II - SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 9:15
FC Rogers Sosnowiec (rogerkania) - WZG Sandomierz (misiekmk)    1:3, 2:6
INTER Sosnowiec (marcino1906) - Victory VIVIP Team (vivip)    11:0, 4:0
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - Destroy Inmature Enemies (tracer1565)    5:2, 1:3
Zagłębie Sosnowiec 1906 (snow01) - Kwaski Sandomierz (dlugi19881109)    0:3, 0:3


2019-11-28 23:59:00 1565290744 15711305142019-11-27 23:59:00POZNAŃ II - ŁÓDŹ 10:13
MKS Polonia Słubice (cmfan) - ◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910)    0:4, 2:2
Gunners Puszczykowo (dresiu) - Kyno Team (kyno)    1:2, 5:1
FC Bonin (sirmarcus) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85)    3:0, 2:1
FC Borówiec (adiceglihno) - ◄19A10► R-W-R Warriors ® (madmat_pl)    1:4, 0:5


kolejka 9 - 2019-08-20 - tryb normalny

2019-12-05 23:59:00 1565810282 15711305142019-12-04 23:59:00ŁÓDŹ - WARSZAWA III 11:11
◄19A10► R-W-R Warriors ® (madmat_pl) - PAIDAGOGOS (rosiu)    1:2, 3:2
◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910) - Green Street Elite (czajas)    3:2, 0:0
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - Fragleses (ciosek_999)    7:2, 2:2
Kyno Team (kyno) - Marchewki Zagłady (forgsvir)    0:3, 0:8


2019-12-05 23:59:00 1565872397 15711305142019-12-04 23:59:00SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - POZNAŃ II 11:11
Destroy Inmature Enemies (tracer1565) - FC Borówiec (adiceglihno)    3:3, 5:1
Kwaski Sandomierz (dlugi19881109) - MKS Polonia Słubice (cmfan)    1:3, 2:6
WZG Sandomierz (misiekmk) - Gunners Puszczykowo (dresiu)    3:2, 6:1
Victory VIVIP Team (vivip) - FC Bonin (sirmarcus)    0:2, 2:2


2019-12-05 23:59:00 1566082216 15711305142019-12-04 23:59:00TYCHY - DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC II 13:10
Ekipa Damcia (damcio) - KS Piastów Sosnowiec (zulus777)    4:0, 5:2
DS ACADEMY TEAM (havenpl) - INTER Sosnowiec (marcino1906)    2:3, 2:2
Blaugrana Stare Tychy (arek1981) - Nawsie (loki22)    1:4, 4:3
EL Ciulos Lamos (tyszanin15) - MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom)    1:0, 1:3


2019-12-05 23:59:00 1566043615 15711305142019-12-04 23:59:00MIĘDZYRZEC PODLASKI - WARSZAWA II 11:11
Faltyjanki (kozio) - MATRIX TEAM (lech)    1:3, 3:3
Faker FC (faker) - Legia Warszawa 【L】 (tchr)    1:2, 2:3
Wy-pas (grzeczop) - ZIELONE LUDKI (schrek)    2:0, 4:4
أنا أتابعك ، أيها الوغد (alli) - LEGIA Bielany (quentinzee)    4:2, 2:1


2019-12-05 23:59:00 1565819263 15711305142019-12-04 23:59:00SZCZECIN II - RUDA ŚLĄSKA 11:11
Pogoń Szczecin (mark_oh) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo)    4:2, 1:0
Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123) - FC Kolanijo (nicram24)    0:1, 1:1
CRS Pogoń Barlinek (roberto28) - Heide FC (simprasi)    1:5, 0:1
1948 MKS (martinez1948) - Deathbat Team (sowacz)    3:2, 2:2


2019-12-05 23:59:00 1565901758 15711305142019-12-04 23:59:00KNURÓW - WROCŁAW II 14:8
WKS Czekanow (gietkiii) - Powersoft Wroclaw (julius2u)    3:0, 3:0
RW AHLEN-KNURÓW (knurow) - KS Widawa Bierutów (henio45)    2:4, 0:2
Czarne stopy (siernik) - Kłełe Wrocław (marnits)    2:2, 6:0
Juve Górnik Knurów (martinio) - WEZE vv KAPUSCIE II (del_stix_)    4:2, 2:2


kolejka 10 - 2019-08-27 - tryb normalny

2019-12-12 23:59:00 1566127452 15711305142019-12-11 23:59:00WARSZAWA III - WROCŁAW II 18:6
Green Street Elite (czajas) - Powersoft Wroclaw (julius2u)    3:0, 3:0
PAIDAGOGOS (rosiu) - KS Widawa Bierutów (henio45)    2:1, 2:0
Marchewki Zagłady (forgsvir) - Kłełe Wrocław (marnits)    5:0, 3:0
Fragleses (ciosek_999) - WEZE vv KAPUSCIE II (del_stix_)    1:5, 1:3


2019-12-12 23:59:00 1566329906 15711305142019-12-11 23:59:00 RUDA ŚLĄSKA - KNURÓW 18:3
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - WKS Czekanow (gietkiii)    0:0, 2:0
FC Kolanijo (nicram24) - Juve Górnik Knurów (martinio)    4:1, 5:3
Deathbat Team (sowacz) - Czarne stopy (siernik)    3:2, 2:1
Heide FC (simprasi) - RW AHLEN-KNURÓW (knurow)    2:2, 1:1


2019-12-12 23:59:00 1566485721 15711305142019-12-11 23:59:00WARSZAWA II - SZCZECIN II 6:15
LEGIA Bielany (quentinzee) - 1948 MKS (martinez1948)    1:5, 0:2
Legia Warszawa 【L】 (tchr) - Pogoń Szczecin (mark_oh)    1:1, 2:2
MATRIX TEAM (lech) - Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123)    1:1, 2:1
ZIELONE LUDKI (schrek) - CRS Pogoń Barlinek (roberto28)    0:3, 0:3


2019-12-12 23:59:00 1566422399 15711305142019-12-11 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC II - MIĘDZYRZEC PODLASKI 16:7
Nawsie (loki22) - أنا أتابعك ، أيها الوغد (alli)    1:3, 1:0
INTER Sosnowiec (marcino1906) - Faltyjanki (kozio)    5:1, 1:0
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - Wy-pas (grzeczop)    2:5, 2:2
BIMBER-OILERS SOSNOWIEC (gulczas) - Miedzyrzec Utd (sufitnascianie)    3:0, 3:1


2019-12-12 23:59:00 1566543980 15711305142019-12-11 23:59:00POZNAŃ II - TYCHY 13:10
FC Bonin (sirmarcus) - Ekipa Damcia (damcio)    6:3, 1:2
Gunners Puszczykowo (dresiu) - DS ACADEMY TEAM (havenpl)    2:3, 6:1
MKS Polonia Słubice (cmfan) - Blaugrana Stare Tychy (arek1981)    3:3, 3:0
FC Borówiec (adiceglihno) - EL Ciulos Lamos (tyszanin15)    2:1, 1:4


2019-12-12 23:59:00 1566416206 15711305142019-12-11 23:59:00ŁÓDŹ - SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 16:7
◄19A10► R-W-R Warriors ® (madmat_pl) - Kwaski Sandomierz (dlugi19881109)    2:2, 2:0
◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910) - Destroy Inmature Enemies (tracer1565)    1:5, 1:0
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - WZG Sandomierz (misiekmk)    2:1, 0:3
Kyno Team (kyno) - Victory VIVIP Team (vivip)    6:1, 7:0


kolejka 11 - 2019-09-03 - tryb normalny

2019-12-19 23:59:00 1567092540 15711305142019-12-18 23:59:00SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - WARSZAWA III 13:10
WZG Sandomierz (misiekmk) - PAIDAGOGOS (rosiu)    2:1, 6:1
Destroy Inmature Enemies (tracer1565) - Green Street Elite (czajas)    3:1, 6:0
KSZO Ostrowiec (tomek992) - Fragleses (ciosek_999)    2:2, 1:2
Kwaski Sandomierz (dlugi19881109) - Marchewki Zagłady (forgsvir)    0:6, 1:4


2019-12-19 23:59:00 1566972888 15711305142019-12-18 23:59:00TYCHY - ŁÓDŹ 10:13
Ekipa Damcia (damcio) - ◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910)    0:3, 1:1
EL Ciulos Lamos (tyszanin15) - Kyno Team (kyno)    7:3, 5:1
DS ACADEMY TEAM (havenpl) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85)    2:3, 4:0
Blaugrana Stare Tychy (arek1981) - ◄19A10► R-W-R Warriors ® (madmat_pl)    1:5, 1:6


2019-12-19 23:59:00 1567191437 15711305142019-12-18 23:59:00MIĘDZYRZEC PODLASKI - POZNAŃ II 9:15
Wy-pas (grzeczop) - MKS Polonia Słubice (cmfan)    3:2, 1:3
Faltyjanki (kozio) - Gunners Puszczykowo (dresiu)    4:0, 1:4
أنا أتابعك ، أيها الوغد (alli) - FC Bonin (sirmarcus)    0:3, 0:3
Miedzyrzec Utd (sufitnascianie) - FC Borówiec (adiceglihno)    0:3, 3:1


2019-12-19 23:59:00 1566968756 15711305142019-12-18 23:59:00SZCZECIN II - DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC II 9:15
FC Rudzianka Szczecin (luckyjoe) - INTER Sosnowiec (marcino1906)    4:3, 2:1
CRS Pogoń Barlinek (roberto28) - Nawsie (loki22)    1:4, 1:4
Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123) - MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom)    1:2, 0:3
Sails Stitinum (krzysiek23) - BIMBER-OILERS SOSNOWIEC (gulczas)    0:2, 4:1


2019-12-19 23:59:00 1567025599 15711305142019-12-18 23:59:00KNURÓW - WARSZAWA II 15:9
Czarne stopy (siernik) - MATRIX TEAM (lech)    1:0, 2:3
Juve Górnik Knurów (martinio) - Legia Warszawa 【L】 (tchr)    1:4, 1:0
WKS Czekanow (gietkiii) - ZIELONE LUDKI (schrek)    4:0, 1:2
RW AHLEN-KNURÓW (knurow) - LEGIA Bielany (quentinzee)    4:0, 4:1


2019-12-19 23:59:00 1567053231 15711305142019-12-18 23:59:00WROCŁAW II - RUDA ŚLĄSKA 7:16
FC Jableczni (rafcio18) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo)    3:3, 16:0
Powersoft Wroclaw (julius2u) - FC Kolanijo (nicram24)    0:5, 0:2
Kłełe Wrocław (marnits) - Heide FC (simprasi)    2:5, 4:3
WEZE vv KAPUSCIE II (del_stix_) - Deathbat Team (sowacz)    1:6, 0:4


admin@turniej-miast.pl © 2019 turniej-miast.pl