EKSTRAKLASA
Terminarz Ekstraklasa
Tabela Ekstraklasa

I LIGA
Terminarz 1 Liga
Tabela 1 Liga

II LIGA
Terminarz 2 Liga
Tabela 2 Liga

III LIGA
Terminarz 3 Liga
Tabela 3 Liga

INFO
aktualny sezon: 47
aktualna runda: 1
Ilość miast: 27
Ilość sekcji: 46
Ilość graczy: 699

Panel kapitanów



przypomnij hasło


rejsy wędkarskie i wędkarstwo morskie Darłowo

domy weselne i sale weselne opinie i komentarze

Sezon 47 - 2 LIGA

kolejka 1 - 2019-06-25 - tryb opóźniony

2019-06-22 23:59:00 1561141731 15711329422019-06-21 23:59:00GDAŃSK II - GDAŃSK III 22:1
FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666) - Fc Aroosos (aroos)    1:1, 2:1
PREZYDENT GDANSK (tclinton) - Fc V.A.C.S (piotr444)    4:2, 2:1
KCA ♥ (rafiooza) - ◄19A10► Gryf Słupsk (irecki34)    8:0, 5:3
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) - Ordynarne Gdańskie Świnie (kujda108)    1:0, 3:2


2019-06-22 23:59:00 1561103863 15711329422019-06-21 23:59:00SIEDLCE - ZAMOŚĆ 18:6
SVT Siedlce (bialybosik) - ☻VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123)    5:0, 4:1
Bezek (Kajoj) - IBRAMA ZAMOSC (kryf)    0:3, 0:3
FC DROHICZYN (roleksiuk) - Oranjes Zamość (patrick89zmc)    3:0, 7:1
Drink Team ֆiedlce (drasker) - KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc)    2:0, 4:0


2019-06-22 23:59:00 1561147081 15711329422019-06-21 23:59:00CZĘSTOCHOWA II - GLIWICE II 19:4
Krownice SA (tobor91) - FC Cavia Pyskowice (gnomcio)    0:2, 3:0
Roda Gnaszyn (maczugaxs17) - Gliwicka Torcida (Kargulito79)    3:0, 3:0
Królewscy (patryk5l) - Trefi Team (trefi)    4:1, 5:2
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - Trynek Gliwice (yaros4)    1:1, 4:2


2019-06-22 23:59:00 1561326583 15711329422019-06-21 23:59:00PRZEMYŚL - KRAKÓW 24:0
Przemysl (yarek) - ∫ f〈x〉dx (master789)    3:0, 3:0
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - Mafia Koniaka (k0niak)    3:0, 3:0
Tornado (damiand170) - Leszczów (karolek88)    3:0, 3:0
Unit Przemyśl (ajron94) - Grasshoppers Klucze (ang)    3:0, 3:0


2019-06-22 23:59:00 1561044573 15711329422019-06-21 23:59:00WARSZAWA IV - GLIWICE 4:19
SuRpRiSe (grzenek) - Liverpool Jaslo (przemko0022)    1:6, 0:4
Bialski Bastion Legii (szabelq) - ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b)    0:6, 1:2
Azi SSA (azi) - FC Gomolki (gomozalez)    3:1, 0:7
ZIELONE LUDKI (schrek) - Russówek (dawidl)    0:2, 1:1


2019-06-22 23:59:00 1561272679 15711329422019-06-21 23:59:00ŚWIĘTOCHŁOWICE II - LUBLIN 10:13
AC MUSTANG ZGODA (kris63) - JABOLOWE OFIARY (wredny)    0:2, 2:2
Śląsk Bytom (wessu) - Preber (distrek6)    2:3, 2:1
FusbalClub Swietochlowice (siwy200) - MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis)    0:3, 0:3
FC Gadom (gadom1990) - Motor⚽Czechów (zibi07)    2:1, 2:0


kolejka 2 - 2019-07-02 - tryb normalny

2019-10-17 23:59:00 1561819662 15711329422019-10-16 23:59:00GDAŃSK III - LUBLIN 7:16
Fc Aroosos (aroos) - JABOLOWE OFIARY (wredny)    0:8, 1:1
Ordynarne Gdańskie Świnie (kujda108) - Preber (distrek6)    3:0, 3:0
◄19A10► Gryf Słupsk (irecki34) - MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis)    1:3, 0:4
Fc V.A.C.S (piotr444) - Motor⚽Czechów (zibi07)    2:3, 0:4


2019-10-17 23:59:00 1561655971 15711329422019-10-16 23:59:00GLIWICE - ŚWIĘTOCHŁOWICE II 13:10
ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) - The Irons Chorzów (theirons)    4:1, 7:1
FC Gomolki (gomozalez) - Puste Kufle Siemianowice (dawes)    1:2, 2:3
Liverpool Jaslo (przemko0022) - Śląsk Bytom (wessu)    4:2, 0:0
Russówek (dawidl) - AC MUSTANG ZGODA (kris63)    1:4, 3:0


2019-10-17 23:59:00 1561578508 15711329422019-10-16 23:59:00KRAKÓW - WARSZAWA IV 24:0
∫ f〈x〉dx (master789) - FC Mazovia Shooting Stars (kamilosin)    10:0, 6:0
Grasshoppers Klucze (ang) - Bialski Bastion Legii (szabelq)    3:0, 4:0
Mafia Koniaka (k0niak) - SuRpRiSe (grzenek)    3:2, 4:0
Leszczów (karolek88) - ZIELONE LUDKI (schrek)    1:0, 1:0


2019-10-17 23:59:00 1561619469 15711329422019-10-16 23:59:00GLIWICE II - PRZEMYŚL 9:15
Trynek Gliwice (yaros4) - Unit Przemyśl (ajron94)    2:3, 2:4
Trefi Team (trefi) - Tornado (damiand170)    1:0, 0:4
FC Cavia Pyskowice (gnomcio) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77)    4:0, 10:1
Orzeł Stanica (parias) - Przemysl (yarek)    0:3, 1:2


2019-10-17 23:59:00 1561541020 15711329422019-10-16 23:59:00ZAMOŚĆ - CZĘSTOCHOWA II 13:10
IBRAMA ZAMOSC (kryf) - MZetowe Mastodonty (mrcszef)    2:4, 3:2
KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) - Roda Gnaszyn (maczugaxs17)    7:4, 6:3
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - Krownice SA (tobor91)    0:1, 2:2
☻VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123) - Królewscy (patryk5l)    1:0, 0:4


2019-10-17 23:59:00 1561667383 15711329422019-10-16 23:59:00GDAŃSK II - SIEDLCE 14:8
FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666) - FC DROHICZYN (roleksiuk)    2:2, 1:1
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) - SVT Siedlce (bialybosik)    1:4, 0:2
PREZYDENT GDANSK (tclinton) - Drink Team ֆiedlce (drasker)    2:1, 2:1
KCA ♥ (rafiooza) - Bezek (Kajoj)    3:0, 3:0


kolejka 3 - 2019-07-09 - tryb normalny

2019-10-24 23:59:00 1562184848 15711329422019-10-23 23:59:00SIEDLCE - GDAŃSK III 9:9
Bezek (Kajoj) - Fc Aroosos (aroos)    0:3, 1:7
SVT Siedlce (bialybosik) - Fc V.A.C.S (piotr444)    -:-, -:-
Drink Team ֆiedlce (drasker) - ◄19A10► Gryf Słupsk (irecki34)    4:3, 2:1
FC DROHICZYN (roleksiuk) - Ordynarne Gdańskie Świnie (kujda108)    2:4, 3:0


2019-10-24 23:59:00 1562249868 15711329422019-10-23 23:59:00CZĘSTOCHOWA II - GDAŃSK II 3:18
Roda Gnaszyn (maczugaxs17) - KCA ♥ (rafiooza)    2:3, 0:2
Krownice SA (tobor91) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77)    3:4, 1:1
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - PREZYDENT GDANSK (tclinton)    0:2, 3:3
Królewscy (patryk5l) - FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666)    1:3, 0:0


2019-10-24 23:59:00 1562134904 15711329422019-10-23 23:59:00PRZEMYŚL - ZAMOŚĆ 3:18
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - IBRAMA ZAMOSC (kryf)    1:1, 1:1
Przemysl (yarek) - ☻VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123)    1:4, 2:2
Tornado (damiand170) - Oranjes Zamość (patrick89zmc)    0:2, 1:2
Unit Przemyśl (ajron94) - KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc)    2:9, 0:3


2019-10-24 23:59:00 1562421914 15711329422019-10-23 23:59:00WARSZAWA IV - GLIWICE II 24:0
ZIELONE LUDKI (schrek) - Pablo Emilio Escobar Gavi (kerr_84)    3:0, 3:0
Chartowo SA (dariod) - Trynek Gliwice (yaros4)    3:0, 3:0
SuRpRiSe (grzenek) - Trefi Team (trefi)    3:0, 3:0
Bialski Bastion Legii (szabelq) - FC Cavia Pyskowice (gnomcio)    3:0, 3:0


2019-10-24 23:59:00 1562317039 15711329422019-10-23 23:59:00ŚWIĘTOCHŁOWICE II - KRAKÓW 9:15
FC Gadom (gadom1990) - ∫ f〈x〉dx (master789)    3:0, 3:0
Śląsk Bytom (wessu) - Mafia Koniaka (k0niak)    3:1, 1:2
FusbalClub Swietochlowice (siwy200) - Leszczów (karolek88)    1:6, 0:8
AC MUSTANG ZGODA (kris63) - Grasshoppers Klucze (ang)    0:4, 0:2


2019-10-24 23:59:00 1562443662 15711329422019-10-23 23:59:00LUBLIN - GLIWICE 9:15
JABOLOWE OFIARY (wredny) - Liverpool Jaslo (przemko0022)    1:2, 1:0
Preber (distrek6) - ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b)    1:2, 0:3
Motor⚽Czechów (zibi07) - FC Gomolki (gomozalez)    3:0, 3:0
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) - Russówek (dawidl)    0:3, 0:3


kolejka 4 - 2019-07-16 - tryb normalny

2019-10-31 23:59:00 1562880444 15711329432019-10-30 23:59:00GDAŃSK III - GLIWICE 0:18
Fc Aroosos (aroos) - Liverpool Jaslo (przemko0022)    1:3, 2:6
◄19A10► Gryf Słupsk (irecki34) - ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b)    0:7, 0:6
Fc V.A.C.S (piotr444) - FC Gomolki (gomozalez)    -:-, -:-
Ordynarne Gdańskie Świnie (kujda108) - Russówek (dawidl)    0:5, 0:4


2019-10-31 23:59:00 1562784309 15711329432019-10-30 23:59:00KRAKÓW - LUBLIN 10:13
Leszczów (karolek88) - JABOLOWE OFIARY (wredny)    1:5, 1:0
Grasshoppers Klucze (ang) - Preber (distrek6)    1:4, 1:0
Mafia Koniaka (k0niak) - MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis)    1:2, 2:1
The Best Frakking Team (ghoul) - Motor⚽Czechów (zibi07)    2:4, 2:2


2019-10-31 23:59:00 1562789305 15711329432019-10-30 23:59:00GLIWICE II - ŚWIĘTOCHŁOWICE II 4:19
Trynek Gliwice (yaros4) - AC MUSTANG ZGODA (kris63)    5:5, 3:2
Pablo Emilio Escobar Gavi (kerr_84) - Śląsk Bytom (wessu)    0:10, 0:13
FC Cavia Pyskowice (gnomcio) - FusbalClub Swietochlowice (siwy200)    0:10, 0:6
Trefi Team (trefi) - FC Gadom (gadom1990)    2:6, 0:5


2019-10-31 23:59:00 1562744110 15711329432019-10-30 23:59:00ZAMOŚĆ - WARSZAWA IV 16:7
☻VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123) - ZIELONE LUDKI (schrek)    0:2, 1:0
KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) - Bialski Bastion Legii (szabelq)    4:0, 6:2
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - FC Mazovia Shooting Stars (kamilosin)    1:2, 1:1
IBRAMA ZAMOSC (kryf) - Azi SSA (azi)    3:1, 2:0


2019-10-31 23:59:00 1562880392 15711329432019-10-30 23:59:00GDAŃSK II - PRZEMYŚL 11:11
KCA ♥ (rafiooza) - Unit Przemyśl (ajron94)    2:2, 2:1
FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666) - Tornado (damiand170)    1:3, 2:1
FC Jagielonka (pyrek1989) - Przemysl (yarek)    0:3, 0:3
PREZYDENT GDANSK (tclinton) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77)    11:1, 3:3


2019-10-31 23:59:00 1562777577 15711329432019-10-30 23:59:00SIEDLCE - CZĘSTOCHOWA II 12:3
Bezek (Kajoj) - MZetowe Mastodonty (mrcszef)    -:-, -:-
Drink Team ֆiedlce (drasker) - Roda Gnaszyn (maczugaxs17)    2:2, 0:0
SVT Siedlce (bialybosik) - Krownice SA (tobor91)    2:0, 3:1
FC DROHICZYN (roleksiuk) - Królewscy (patryk5l)    1:1, 6:0


kolejka 5 - 2019-07-23 - tryb normalny

2019-11-07 23:59:00 1563477262 15711329432019-11-06 23:59:00CZĘSTOCHOWA II - GDAŃSK III 14:8
Roda Gnaszyn (maczugaxs17) - Fc Aroosos (aroos)    2:1, 4:2
Krownice SA (tobor91) - Fc V.A.C.S (piotr444)    2:1, 0:2
Królewscy (patryk5l) - ◄19A10► Gryf Słupsk (irecki34)    1:2, 3:0
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - Ordynarne Gdańskie Świnie (kujda108)    1:1, 3:3


2019-11-07 23:59:00 1563390608 15711329432019-11-06 23:59:00PRZEMYŚL - SIEDLCE 6:18
Tornado (damiand170) - FC DROHICZYN (roleksiuk)    3:4, 3:5
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - SVT Siedlce (bialybosik)    0:8, 0:6
Unit Przemyśl (ajron94) - Drink Team ֆiedlce (drasker)    1:6, 1:6
Przemysl (yarek) - Bezek (Kajoj)    5:0, 8:2


2019-11-07 23:59:00 1563445813 15711329432019-11-06 23:59:00WARSZAWA IV - GDAŃSK II 4:19
ZIELONE LUDKI (schrek) - KCA ♥ (rafiooza)    2:0, 2:2
Bialski Bastion Legii (szabelq) - PREZYDENT GDANSK (tclinton)    0:5, 0:8
FC Mazovia Shooting Stars (kamilosin) - FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666)    2:6, 1:3
Chartowo SA (dariod) - FC Jagielonka (pyrek1989)    0:11, 0:9


2019-11-07 23:59:00 1563378367 15711329432019-11-06 23:59:00ŚWIĘTOCHŁOWICE II - ZAMOŚĆ 12:9
FusbalClub Swietochlowice (siwy200) - IBRAMA ZAMOSC (kryf)    0:3, 1:1
AC MUSTANG ZGODA (kris63) - Oranjes Zamość (patrick89zmc)    4:3, 2:0
Śląsk Bytom (wessu) - KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc)    3:3, 2:3
FC Gadom (gadom1990) - ☻VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123)    2:2, 2:1


2019-11-07 23:59:00 1563552574 15711329432019-11-06 23:59:00LUBLIN - GLIWICE II 17:5
JABOLOWE OFIARY (wredny) - Gliwicka Torcida (Kargulito79)    7:2, 1:0
Preber (distrek6) - Orzeł Stanica (parias)    2:2, 3:1
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) - Trynek Gliwice (yaros4)    6:0, 1:2
Motor⚽Czechów (zibi07) - FC Cavia Pyskowice (gnomcio)    1:1, 4:2


2019-11-07 23:59:00 1563386846 15711329432019-11-06 23:59:00GLIWICE - KRAKÓW 16:7
Russówek (dawidl) - ∫ f〈x〉dx (master789)    2:0, 3:1
Liverpool Jaslo (przemko0022) - Leszczów (karolek88)    1:0, 4:0
Trefi Team (trefi) - Grasshoppers Klucze (ang)    2:10, 0:11
ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) - The Best Frakking Team (ghoul)    1:0, 2:2


kolejka 6 - 2019-07-30 - tryb normalny

2019-11-14 23:59:00 1564090248 15711329432019-11-13 23:59:00GDAŃSK III - KRAKÓW 3:21
◄19A10► Gryf Słupsk (irecki34) - ∫ f〈x〉dx (master789)    4:2, 1:2
Ordynarne Gdańskie Świnie (kujda108) - Mafia Koniaka (k0niak)    1:3, 1:2
Fc Aroosos (aroos) - Grasshoppers Klucze (ang)    1:2, 0:4
Fc V.A.C.S (piotr444) - The Best Frakking Team (ghoul)    2:3, 1:3


2019-11-14 23:59:00 1563951873 15711329432019-11-13 23:59:00GLIWICE II - GLIWICE 6:12
Orzeł Stanica (parias) - Liverpool Jaslo (przemko0022)    0:8, 1:5
Gliwicka Torcida (Kargulito79) - ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b)    1:0, 4:1
Trynek Gliwice (yaros4) - Russówek (dawidl)    0:7, 0:6
Pablo Emilio Escobar Gavi (kerr_84) - Trefi Team (trefi)    -:-, -:-


2019-11-14 23:59:00 1563906647 15711329432019-11-13 23:59:00ZAMOŚĆ - LUBLIN 13:10
KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) - JABOLOWE OFIARY (wredny)    8:1, 2:2
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - Preber (distrek6)    2:1, 1:3
☻VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123) - MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis)    0:2, 0:2
IBRAMA ZAMOSC (kryf) - Motor⚽Czechów (zibi07)    5:2, 4:2


2019-11-14 23:59:00 1564090210 15711329432019-11-13 23:59:00GDAŃSK II - ŚWIĘTOCHŁOWICE II 14:8
FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666) - AC MUSTANG ZGODA (kris63)    5:0, 3:0
FC Jagielonka (pyrek1989) - Śląsk Bytom (wessu)    2:1, 1:1
KCA ♥ (rafiooza) - FusbalClub Swietochlowice (siwy200)    0:2, 1:4
PREZYDENT GDANSK (tclinton) - FC Gadom (gadom1990)    0:0, 3:2


2019-11-14 23:59:00 1563988762 15711329432019-11-13 23:59:00SIEDLCE - WARSZAWA IV 16:7
SVT Siedlce (bialybosik) - ZIELONE LUDKI (schrek)    3:1, 1:1
Drink Team ֆiedlce (drasker) - Bialski Bastion Legii (szabelq)    4:0, 5:1
Bezek (Kajoj) - Azi SSA (azi)    1:2, 1:5
FC DROHICZYN (roleksiuk) - FC Mazovia Shooting Stars (kamilosin)    7:2, 3:2


2019-11-14 23:59:00 1563906267 15711329432019-11-13 23:59:00CZĘSTOCHOWA II - PRZEMYŚL 14:8
Królewscy (patryk5l) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77)    1:1, 4:1
Roda Gnaszyn (maczugaxs17) - Tornado (damiand170)    3:1, 2:1
Krownice SA (tobor91) - Przemysl (yarek)    2:1, 1:4
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - Unit Przemyśl (ajron94)    1:3, 1:1


kolejka 7 - 2019-08-06 - tryb normalny

2019-11-21 23:59:00 1564611146 15711329432019-11-20 23:59:00PRZEMYŚL - GDAŃSK III 11:8
Tornado (damiand170) - Fc Aroosos (aroos)    3:0, 4:4
Unit Przemyśl (ajron94) - Fc V.A.C.S (piotr444)    1:1, 1:1
Przemysl (yarek) - ◄19A10► Gryf Słupsk (irecki34)    3:3, 4:0
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - Ordynarne Gdańskie Świnie (kujda108)    2:3, 2:2


2019-11-21 23:59:00 1564580649 15711329432019-11-20 23:59:00WARSZAWA IV - CZĘSTOCHOWA II 7:16
ZIELONE LUDKI (schrek) - MZetowe Mastodonty (mrcszef)    4:1, 0:2
Bialski Bastion Legii (szabelq) - Roda Gnaszyn (maczugaxs17)    1:3, 2:3
Azi SSA (azi) - Krownice SA (tobor91)    0:4, 1:0
FC Mazovia Shooting Stars (kamilosin) - Królewscy (patryk5l)    1:1, 3:4


2019-11-21 23:59:00 1564525120 15711329432019-11-20 23:59:00ŚWIĘTOCHŁOWICE II - SIEDLCE 6:18
FC Gadom (gadom1990) - FC DROHICZYN (roleksiuk)    0:1, 1:3
AC MUSTANG ZGODA (kris63) - SVT Siedlce (bialybosik)    0:8, 1:3
FusbalClub Swietochlowice (siwy200) - Drink Team ֆiedlce (drasker)    0:4, 0:2
Śląsk Bytom (wessu) - Bezek (Kajoj)    3:2, 3:1


2019-11-21 23:59:00 1564644954 15711329432019-11-20 23:59:00LUBLIN - GDAŃSK II 5:17
Motor⚽Czechów (zibi07) - KCA ♥ (rafiooza)    4:4, 2:1
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) - PREZYDENT GDANSK (tclinton)    3:3, 1:2
JABOLOWE OFIARY (wredny) - FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666)    3:5, 2:3
Preber (distrek6) - FC Jagielonka (pyrek1989)    1:2, 1:7


2019-11-21 23:59:00 1564508338 15711329432019-11-20 23:59:00GLIWICE - ZAMOŚĆ 18:6
Liverpool Jaslo (przemko0022) - ☻VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123)    5:1, 3:0
Russówek (dawidl) - Oranjes Zamość (patrick89zmc)    9:1, 6:0
ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) - IBRAMA ZAMOSC (kryf)    2:0, 2:1
Trefi Team (trefi) - KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc)    1:8, 0:13


2019-11-21 23:59:00 1564576800 15711329442019-11-20 23:59:00KRAKÓW - GLIWICE II 20:2
Grasshoppers Klucze (ang) - Polonia Marklowice (n0name)    4:0, 3:0
Leszczów (karolek88) - Gliwicka Torcida (Kargulito79)    3:2, 4:4
Mafia Koniaka (k0niak) - FC Cavia Pyskowice (gnomcio)    6:1, 4:0
∫ f〈x〉dx (master789) - Orzeł Stanica (parias)    2:2, 3:1


kolejka 8 - 2019-08-13 - tryb normalny

2019-11-28 23:59:00 1565296845 15711329442019-11-27 23:59:00GDAŃSK III - GLIWICE II 14:8
Fc Aroosos (aroos) - Polonia Marklowice (n0name)    1:0, 1:1
◄19A10► Gryf Słupsk (irecki34) - Gliwicka Torcida (Kargulito79)    3:5, 1:3
Fc V.A.C.S (piotr444) - Pablo Emilio Escobar Gavi (kerr_84)    1:1, 5:1
Ordynarne Gdańskie Świnie (kujda108) - Orzeł Stanica (parias)    6:2, 3:1


2019-11-28 23:59:00 1565234119 15711329442019-11-27 23:59:00ZAMOŚĆ - KRAKÓW 11:11
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - ∫ f〈x〉dx (master789)    4:2, 2:1
☻VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123) - Mafia Koniaka (k0niak)    1:1, 2:2
KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) - Grasshoppers Klucze (ang)    6:1, 0:2
IBRAMA ZAMOSC (kryf) - The Best Frakking Team (ghoul)    2:3, 0:3


2019-11-28 23:59:00 1565296811 15711329442019-11-27 23:59:00GDAŃSK II - GLIWICE 6:18
FC Jagielonka (pyrek1989) - Liverpool Jaslo (przemko0022)    2:3, 1:2
PREZYDENT GDANSK (tclinton) - ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b)    1:2, 0:1
FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666) - Russówek (dawidl)    1:3, 0:3
KCA ♥ (rafiooza) - Trefi Team (trefi)    3:0, 3:0


2019-11-28 23:59:00 1565288455 15711329442019-11-27 23:59:00SIEDLCE - LUBLIN 19:4
FC DROHICZYN (roleksiuk) - JABOLOWE OFIARY (wredny)    1:2, 3:3
Drink Team ֆiedlce (drasker) - Preber (distrek6)    4:0, 6:1
SVT Siedlce (bialybosik) - MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis)    4:0, 5:2
Bezek (Kajoj) - Motor⚽Czechów (zibi07)    3:0, 3:0


2019-11-28 23:59:00 1565204658 15711329442019-11-27 23:59:00CZĘSTOCHOWA II - ŚWIĘTOCHŁOWICE II 12:9
Roda Gnaszyn (maczugaxs17) - AC MUSTANG ZGODA (kris63)    1:0, 4:0
Królewscy (patryk5l) - Śląsk Bytom (wessu)    3:1, 2:2
Krownice SA (tobor91) - FusbalClub Swietochlowice (siwy200)    1:1, 1:3
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - FC Gadom (gadom1990)    1:3, 0:0


2019-11-28 23:59:00 1565248895 15711329442019-11-27 23:59:00PRZEMYŚL - WARSZAWA IV 12:9
Unit Przemyśl (ajron94) - ZIELONE LUDKI (schrek)    2:2, 0:7
Tornado (damiand170) - Bialski Bastion Legii (szabelq)    3:2, 2:2
Przemysl (yarek) - Azi SSA (azi)    2:0, 2:0
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - FC Mazovia Shooting Stars (kamilosin)    1:1, 0:4


kolejka 9 - 2019-08-20 - tryb normalny

2019-12-05 23:59:00 1565801673 15711329442019-12-04 23:59:00WARSZAWA IV - GDAŃSK III 7:16
FC Mazovia Shooting Stars (kamilosin) - Fc Aroosos (aroos)    2:1, 2:1
SuRpRiSe (grzenek) - Fc V.A.C.S (piotr444)    0:2, 0:6
Azi SSA (azi) - ◄19A10► Gryf Słupsk (irecki34)    1:3, 0:2
Bialski Bastion Legii (szabelq) - Ordynarne Gdańskie Świnie (kujda108)    2:5, 0:0


2019-12-05 23:59:00 1565704366 15711329442019-12-04 23:59:00ŚWIĘTOCHŁOWICE II - PRZEMYŚL 21:3
AC MUSTANG ZGODA (kris63) - Unit Przemyśl (ajron94)    2:1, 3:0
Śląsk Bytom (wessu) - Tornado (damiand170)    3:1, 6:2
FusbalClub Swietochlowice (siwy200) - Przemysl (yarek)    0:3, 2:0
FC Gadom (gadom1990) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77)    1:0, 5:3


2019-12-05 23:59:00 1565857579 15711329442019-12-04 23:59:00LUBLIN - CZĘSTOCHOWA II 9:15
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) - MZetowe Mastodonty (mrcszef)    2:4, 3:1
JABOLOWE OFIARY (wredny) - Roda Gnaszyn (maczugaxs17)    0:2, 0:5
Motor⚽Czechów (zibi07) - Krownice SA (tobor91)    3:1, 2:0
Preber (distrek6) - Królewscy (patryk5l)    0:5, 1:3


2019-12-05 23:59:00 1565772181 15711329442019-12-04 23:59:00GLIWICE - SIEDLCE 9:12
Russówek (dawidl) - FC DROHICZYN (roleksiuk)    2:2, 1:1
Liverpool Jaslo (przemko0022) - SVT Siedlce (bialybosik)    0:2, 2:2
Trefi Team (trefi) - Drink Team ֆiedlce (drasker)    1:14, 0:13
ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) - Bezek (Kajoj)    3:0, 3:0


2019-12-05 23:59:00 1565858546 15711329442019-12-04 23:59:00KRAKÓW - GDAŃSK II 14:8
Tarnowskie Orliki (tarnowskie_orliki) - KCA ♥ (rafiooza)    5:1, 0:1
Mafia Koniaka (k0niak) - PREZYDENT GDANSK (tclinton)    4:3, 2:2
Grasshoppers Klucze (ang) - FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666)    2:0, 3:0
Leszczów (karolek88) - FC Jagielonka (pyrek1989)    1:1, 2:3


2019-12-05 23:59:00 1565772450 15711329442019-12-04 23:59:00GLIWICE II - ZAMOŚĆ 13:10
FC Cavia Pyskowice (gnomcio) - Oranjes Zamość (patrick89zmc)    7:1, 3:2
Gliwicka Torcida (Kargulito79) - ☻VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123)    4:0, 3:3
Polonia Marklowice (n0name) - IBRAMA ZAMOSC (kryf)    1:2, 3:1
Pablo Emilio Escobar Gavi (kerr_84) - KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc)    0:7, 1:4


kolejka 10 - 2019-08-27 - tryb normalny

2019-12-12 23:59:00 1566510501 15711329442019-12-11 23:59:00GDAŃSK III - ZAMOŚĆ 13:10
Ordynarne Gdańskie Świnie (kujda108) - Oranjes Zamość (patrick89zmc)    3:2, 5:0
◄19A10► Gryf Słupsk (irecki34) - ☻VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123)    0:1, 4:4
Fc V.A.C.S (piotr444) - IBRAMA ZAMOSC (kryf)    2:1, 4:2
Fc Aroosos (aroos) - KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc)    0:4, 2:4


2019-12-12 23:59:00 1566510452 15711329442019-12-11 23:59:00GDAŃSK II - GLIWICE II 19:4
KCA ♥ (rafiooza) - Pablo Emilio Escobar Gavi (kerr_84)    4:2, 1:1
FC Jagielonka (pyrek1989) - Trynek Gliwice (yaros4)    6:1, 6:2
FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666) - Orzeł Stanica (parias)    4:1, 6:3
PREZYDENT GDANSK (tclinton) - FC Cavia Pyskowice (gnomcio)    4:3, 0:1


2019-12-12 23:59:00 1566415044 15711329442019-12-11 23:59:00SIEDLCE - KRAKÓW 9:15
Drink Team ֆiedlce (drasker) - ∫ f〈x〉dx (master789)    5:1, 2:0
Bezek (Kajoj) - The Best Frakking Team (ghoul)    0:8, 0:12
SVT Siedlce (bialybosik) - Tarnowskie Orliki (tarnowskie_orliki)    2:0, 0:3
FC DROHICZYN (roleksiuk) - Grasshoppers Klucze (ang)    2:4, 0:3


2019-12-12 23:59:00 1566418109 15711329442019-12-11 23:59:00CZĘSTOCHOWA II - GLIWICE 3:15
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - Polonia Marklowice (n0name)    1:3, 1:7
Roda Gnaszyn (maczugaxs17) - ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b)    0:3, 3:2
Królewscy (patryk5l) - Russówek (dawidl)    1:7, 1:3
Krownice SA (tobor91) - Gliwicka Torcida (Kargulito79)    -:-, -:-


2019-12-12 23:59:00 1566368979 15711329442019-12-11 23:59:00PRZEMYŚL - LUBLIN 8:14
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - JABOLOWE OFIARY (wredny)    1:1, 3:4
Tornado (damiand170) - Preber (distrek6)    3:3, 3:1
Przemysl (yarek) - MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis)    2:3, 2:3
Unit Przemyśl (ajron94) - Motor⚽Czechów (zibi07)    4:1, 2:3


2019-12-12 23:59:00 1566485962 15711329442019-12-11 23:59:00WARSZAWA IV - ŚWIĘTOCHŁOWICE II 5:17
SuRpRiSe (grzenek) - AC MUSTANG ZGODA (kris63)    0:2, 2:4
Bialski Bastion Legii (szabelq) - Śląsk Bytom (wessu)    2:2, 0:11
Azi SSA (azi) - FusbalClub Swietochlowice (siwy200)    0:2, 0:2
FC Mazovia Shooting Stars (kamilosin) - FC Gadom (gadom1990)    2:2, 4:2


kolejka 11 - 2019-09-03 - tryb normalny

2019-12-19 23:59:00 1567203465 15711329442019-12-18 23:59:00ŚWIĘTOCHŁOWICE II - GDAŃSK III 17:5
AC MUSTANG ZGODA (kris63) - Fc Aroosos (aroos)    5:0, 3:3
Śląsk Bytom (wessu) - Fc V.A.C.S (piotr444)    5:0, 6:1
FusbalClub Swietochlowice (siwy200) - ◄19A10► Gryf Słupsk (irecki34)    2:2, 2:0
FC Gadom (gadom1990) - Ordynarne Gdańskie Świnie (kujda108)    1:3, 2:1


2019-12-19 23:59:00 1566986052 15711329442019-12-18 23:59:00LUBLIN - WARSZAWA IV 22:1
JABOLOWE OFIARY (wredny) - Bialski Bastion Legii (szabelq)    1:1, 7:1
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) - Azi SSA (azi)    5:1, 7:0
Preber (distrek6) - FC Mazovia Shooting Stars (kamilosin)    4:0, 1:0
Motor⚽Czechów (zibi07) - SuRpRiSe (grzenek)    6:0, 5:1


2019-12-19 23:59:00 1567062145 15711329442019-12-18 23:59:00GLIWICE - PRZEMYŚL 12:12
Polonia Marklowice (n0name) - Unit Przemyśl (ajron94)    6:2, 1:4
Trynek Gliwice (yaros4) - Tornado (damiand170)    4:5, 0:4
Gliwicka Torcida (Kargulito79) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77)    2:0, 3:2
ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) - Przemysl (yarek)    6:0, 0:2


2019-12-19 23:59:00 1567093197 15711329442019-12-18 23:59:00KRAKÓW - CZĘSTOCHOWA II 15:9
Mafia Koniaka (k0niak) - MZetowe Mastodonty (mrcszef)    2:1, 0:2
Grasshoppers Klucze (ang) - Roda Gnaszyn (maczugaxs17)    1:4, 4:0
Tarnowskie Orliki (tarnowskie_orliki) - Krownice SA (tobor91)    5:1, 4:0
Leszczów (karolek88) - Królewscy (patryk5l)    1:2, 4:2


2019-12-19 23:59:00 1567062217 15711329452019-12-18 23:59:00GLIWICE II - SIEDLCE 13:10
Orzeł Stanica (parias) - FC DROHICZYN (roleksiuk)    1:4, 3:3
Pablo Emilio Escobar Gavi (kerr_84) - SVT Siedlce (bialybosik)    0:5, 0:8
Russówek (dawidl) - Drink Team ֆiedlce (drasker)    3:1, 4:3
FC Cavia Pyskowice (gnomcio) - Bezek (Kajoj)    4:1, 6:1


2019-12-19 23:59:00 1567036091 15711329452019-12-18 23:59:00ZAMOŚĆ - GDAŃSK II 9:15
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - KCA ♥ (rafiooza)    2:5, 0:6
☻VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123) - PREZYDENT GDANSK (tclinton)    4:3, 1:2
IBRAMA ZAMOSC (kryf) - FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666)    0:2, 0:1
KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) - FC Jagielonka (pyrek1989)    4:2, 3:2


admin@turniej-miast.pl © 2019 turniej-miast.pl