EKSTRAKLASA
Terminarz Ekstraklasa
Tabela Ekstraklasa

I LIGA
Terminarz 1 Liga
Tabela 1 Liga

II LIGA
Terminarz 2 Liga
Tabela 2 Liga

III LIGA
Terminarz 3 Liga
Tabela 3 Liga

INFO
aktualny sezon: 47
aktualna runda: 9
Ilość miast: 27
Ilość sekcji: 46
Ilość graczy: 700

Panel kapitanów



przypomnij hasło


rejsy wędkarskie i wędkarstwo morskie Darłowo

domy weselne i sale weselne opinie i komentarze

Sezon 47 - Ekstraklasa

kolejka 1 - 2019-10-15 - tryb opóźniony

2019-10-12 23:59:00 1570534208 15755960302019-10-11 23:59:00ŚWIĘTOCHŁOWICE - RUDA ŚLĄSKA 13:10
Hlonda Boyz (gram_pl) - Heide FC (simprasi)    6:2, 2:1
WiTeK TeAm (syfyscomeback) - Deathbat Team (sowacz)    1:2, 2:0
ManU Zabrze (zajcev) - FC Kolanijo (nicram24)    3:3, 1:2
FC Sójcze (svennnson) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo)    4:0, 0:1


2019-10-12 23:59:00 1570621427 15755960302019-10-11 23:59:00POZNAŃ - SZCZECIN II 16:7
KOLEJORZ POZNAŃ (marwie) - CRS Pogoń Barlinek (roberto28)    4:0, 2:1
Lech Max (maxmarcinw) - Deluxe Kamień Pomorski (turkov86)    3:2, 1:2
Polarne Leszcze (bestmanager) - Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123)    1:2, 4:2
FC Bonin (sirmarcus) - FC Rudzianka Szczecin (luckyjoe)    3:1, 0:0


2019-10-12 23:59:00 1570867097 15755960302019-10-11 23:59:00GDAŃSK - SZCZECIN 16:7
KS Przecinaki Elbląg (yarota) - Pogoń Szczecin (mark_oh)    1:1, 2:3
FC Jagielonka (pyrek1989) - Niebiański&Team (pawoman1)    2:1, 4:1
Dymarki Wejherowo (dymus) - 1948 MKS (martinez1948)    2:1, 1:3
nieETIkalni Lebork (rozgryf) - Sails Stitinum (krzysiek23)    3:2, 2:0


2019-10-12 23:59:00 1570646972 15755960302019-10-11 23:59:00CZĘSTOCHOWA - WARSZAWA 14:8
FC GIDLE (stroker2) - Varsovia (stanpierre)    2:1, 3:1
Juventus Turyn (gianluigibuffon_1) - KS Blizne (maximus491)    2:1, 1:1
Fc Pawonków (grzegorz1968) - TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader)    1:1, 2:1
Roda Gnaszyn (maczugaxs17) - Sielce Warszawa (assassin93)    0:3, 0:3


2019-10-12 23:59:00 1570475661 15755960302019-10-11 23:59:00BEŁCHATÓW - CZECHOWICE-DZIEDZICE 15:9
Choroszczynka SA (dziwnyy) - Goral Zywiec (firefox78)    0:7, 2:6
AA Bełchatów (qwetyuiop65) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos)    0:1, 2:1
A State Of Trance (toja888) - Ekskluzywni menele (szmina1990)    2:1, 8:2
Działoszyn (grzela1) - Czechovitz Czechowice (marchol)    7:1, 5:0


2019-10-12 23:59:00 1570520768 15755960302019-10-11 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC - BIAŁYSTOK 11:11
Szczakowianka (djgrot) - Widzew Łódź (seba_83)    0:5, 0:3
Nawsie (loki22) - Bociany SA (Rejbonaldinho)    3:3, 1:1
Sons of anarchy (lukas1982) - Galacticos (malygrzes77)    4:2, 5:1
INTER Sosnowiec (marcino1906) - Panstruga (milesiu)    1:4, 4:2


kolejka 2 - 2019-10-22 - tryb normalny

2019-10-17 23:59:00 1571437950 15755960302019-10-16 23:59:00 RUDA ŚLĄSKA - BIAŁYSTOK 7:16
Heide FC (simprasi) - Widzew Łódź (seba_83)    1:3, 0:3
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - Bociany SA (Rejbonaldinho)    2:3, 3:1
FC Kolanijo (nicram24) - Galacticos (malygrzes77)    3:3, 1:2
Deathbat Team (sowacz) - Panstruga (milesiu)    4:2, 1:3


2019-10-17 23:59:00 1571252884 15755960302019-10-16 23:59:00CZECHOWICE-DZIEDZICE - DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC 16:7
Goral Zywiec (firefox78) - INTER Sosnowiec (marcino1906)    2:0, 5:3
Ekskluzywni menele (szmina1990) - Sons of anarchy (lukas1982)    2:1, 4:3
Czechovitz Czechowice (marchol) - Nawsie (loki22)    2:5, 0:6
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - The WestCoast Finest Crew (elv82)    2:1, 2:2


2019-10-17 23:59:00 1571322804 15755960302019-10-16 23:59:00WARSZAWA - BEŁCHATÓW 9:12
Varsovia (stanpierre) - AA Bełchatów (qwetyuiop65)    0:2, 2:1
KS Blizne (maximus491) - A State Of Trance (toja888)    1:6, 0:4
Sielce Warszawa (assassin93) - Choroszczynka SA (dziwnyy)    3:3, 2:2
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) - Działoszyn (grzela1)    1:1, 2:0


2019-10-17 23:59:00 1571262895 15755960302019-10-16 23:59:00SZCZECIN - CZĘSTOCHOWA 16:7
1948 MKS (martinez1948) - FC GIDLE (stroker2)    3:2, 2:3
Sails Stitinum (krzysiek23) - Fc Pawonków (grzegorz1968)    3:2, 1:2
Pogoń Szczecin (mark_oh) - Roda Gnaszyn (maczugaxs17)    3:0, 3:0
Niebiański&Team (pawoman1) - Juventus Turyn (gianluigibuffon_1)    2:1, 2:2


2019-10-17 23:59:00 1571210876 15755960302019-10-16 23:59:00SZCZECIN II - GDAŃSK 6:18
Deluxe Kamień Pomorski (turkov86) - Dymarki Wejherowo (dymus)    0:6, 3:5
FC Rudzianka Szczecin (luckyjoe) - nieETIkalni Lebork (rozgryf)    3:2, 3:1
Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123) - FC Jagielonka (pyrek1989)    0:5, 0:4
CRS Pogoń Barlinek (roberto28) - KS Przecinaki Elbląg (yarota)    0:2, 0:2


2019-10-17 23:59:00 1571255055 15755960302019-10-16 23:59:00ŚWIĘTOCHŁOWICE - POZNAŃ 13:10
Hlonda Boyz (gram_pl) - KOLEJORZ POZNAŃ (marwie)    0:4, 3:1
ManU Zabrze (zajcev) - Lech Max (maxmarcinw)    0:5, 4:0
FC Sójcze (svennnson) - FC Bonin (sirmarcus)    3:3, 2:1
WiTeK TeAm (syfyscomeback) - Polarne Leszcze (bestmanager)    4:1, 1:2


kolejka 3 - 2019-10-29 - tryb normalny

2019-10-24 23:59:00 1571945854 15755960302019-10-23 23:59:00POZNAŃ - RUDA ŚLĄSKA 13:10
Polarne Leszcze (bestmanager) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo)    3:1, 1:2
FC Bonin (sirmarcus) - FC Kolanijo (nicram24)    5:0, 2:2
KOLEJORZ POZNAŃ (marwie) - Heide FC (simprasi)    2:0, 1:0
Lech Max (maxmarcinw) - Deathbat Team (sowacz)    1:2, 1:3


2019-10-24 23:59:00 1571896963 15755960302019-10-23 23:59:00GDAŃSK - ŚWIĘTOCHŁOWICE 11:11
FC Jagielonka (pyrek1989) - WiTeK TeAm (syfyscomeback)    1:0, 3:3
KS Przecinaki Elbląg (yarota) - ManU Zabrze (zajcev)    2:4, 1:3
nieETIkalni Lebork (rozgryf) - FC Sójcze (svennnson)    2:1, 1:1
Dymarki Wejherowo (dymus) - Hlonda Boyz (gram_pl)    2:1, 2:6


2019-10-24 23:59:00 1571860082 15755960302019-10-23 23:59:00CZĘSTOCHOWA - SZCZECIN II 7:16
Fc Pawonków (grzegorz1968) - CRS Pogoń Barlinek (roberto28)    2:2, 3:2
Roda Gnaszyn (maczugaxs17) - Deluxe Kamień Pomorski (turkov86)    0:3, 0:3
Juventus Turyn (gianluigibuffon_1) - Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123)    0:3, 0:3
FC GIDLE (stroker2) - FC Rudzianka Szczecin (luckyjoe)    2:3, 3:2


2019-10-24 23:59:00 1571855816 15755960302019-10-23 23:59:00BEŁCHATÓW - SZCZECIN 11:11
Działoszyn (grzela1) - Pogoń Szczecin (mark_oh)    4:1, 3:3
AA Bełchatów (qwetyuiop65) - Niebiański&Team (pawoman1)    4:0, 2:1
A State Of Trance (toja888) - 1948 MKS (martinez1948)    1:4, 1:2
Choroszczynka SA (dziwnyy) - Sails Stitinum (krzysiek23)    1:1, 1:2


2019-10-24 23:59:00 1571821319 15755960302019-10-23 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC - WARSZAWA 19:4
Nawsie (loki22) - Varsovia (stanpierre)    6:0, 9:0
Sons of anarchy (lukas1982) - KS Blizne (maximus491)    4:2, 4:2
The WestCoast Finest Crew (elv82) - TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader)    3:1, 3:1
Szczakowianka (djgrot) - Sielce Warszawa (assassin93)    3:3, 2:3


2019-10-24 23:59:00 1571929967 15755960302019-10-23 23:59:00BIAŁYSTOK - CZECHOWICE-DZIEDZICE 13:10
Bociany SA (Rejbonaldinho) - Goral Zywiec (firefox78)    0:1, 1:5
Widzew Łódź (seba_83) - Czechovitz Czechowice (marchol)    3:1, 5:2
Galacticos (malygrzes77) - Ekskluzywni menele (szmina1990)    1:3, 2:2
Panstruga (milesiu) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos)    4:1, 3:0


kolejka 4 - 2019-11-05 - tryb normalny

2019-10-31 23:59:00 1572557401 15755960302019-10-30 23:59:00 RUDA ŚLĄSKA - CZECHOWICE-DZIEDZICE 9:12
Heide FC (simprasi) - Goral Zywiec (firefox78)    1:2, 2:2
Deathbat Team (sowacz) - Ekskluzywni menele (szmina1990)    4:0, 2:1
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - Czechovitz Czechowice (marchol)    1:1, 0:0
FC Kolanijo (nicram24) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos)    0:4, 0:2


2019-10-31 23:59:00 1572531770 15755960302019-10-30 23:59:00WARSZAWA - BIAŁYSTOK 7:16
KS Blizne (maximus491) - Widzew Łódź (seba_83)    0:2, 1:3
Varsovia (stanpierre) - Bociany SA (Rejbonaldinho)    2:2, 2:1
Sielce Warszawa (assassin93) - Galacticos (malygrzes77)    2:3, 1:3
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) - Panstruga (milesiu)    2:0, 0:2


2019-10-31 23:59:00 1572433159 15755960302019-10-30 23:59:00SZCZECIN - DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC 8:14
1948 MKS (martinez1948) - Sons of anarchy (lukas1982)    2:2, 3:2
Sails Stitinum (krzysiek23) - Nawsie (loki22)    2:3, 1:2
Niebiański&Team (pawoman1) - Szczakowianka (djgrot)    1:2, 0:1
Pogoń Szczecin (mark_oh) - The WestCoast Finest Crew (elv82)    4:0, 2:2


2019-10-31 23:59:00 1572517013 15755960302019-10-30 23:59:00SZCZECIN II - BEŁCHATÓW 14:8
Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123) - Działoszyn (grzela1)    3:0, 3:0
FC Rudzianka Szczecin (luckyjoe) - Choroszczynka SA (dziwnyy)    2:2, 4:1
Deluxe Kamień Pomorski (turkov86) - AA Bełchatów (qwetyuiop65)    1:1, 8:0
CRS Pogoń Barlinek (roberto28) - A State Of Trance (toja888)    1:3, 1:6


2019-10-31 23:59:00 1572458025 15755960302019-10-30 23:59:00ŚWIĘTOCHŁOWICE - CZĘSTOCHOWA 14:2
WiTeK TeAm (syfyscomeback) - FC GIDLE (stroker2)    4:4, 6:1
ManU Zabrze (zajcev) - Fc Pawonków (grzegorz1968)    5:0, 3:0
FC Sójcze (svennnson) - Roda Gnaszyn (maczugaxs17)    -:-, -:-
Hlonda Boyz (gram_pl) - Dzięki za grę (patryk5l)    5:0, 1:1


2019-10-31 23:59:00 1572705833 15755960302019-10-30 23:59:00POZNAŃ - GDAŃSK 6:18
KOLEJORZ POZNAŃ (marwie) - Dymarki Wejherowo (dymus)    3:1, 1:4
Polarne Leszcze (bestmanager) - nieETIkalni Lebork (rozgryf)    3:1, 1:2
Lech Max (maxmarcinw) - FC Jagielonka (pyrek1989)    0:3, 2:3
FC Bonin (sirmarcus) - KS Przecinaki Elbląg (yarota)    2:10, 2:10


kolejka 5 - 2019-11-12 - tryb normalny

2019-11-07 23:59:00 1573164572 15755960312019-11-06 23:59:00GDAŃSK - RUDA ŚLĄSKA 16:1
FC Jagielonka (pyrek1989) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo)    -:-, -:-
nieETIkalni Lebork (rozgryf) - FC Kolanijo (nicram24)    3:1, 5:3
Dymarki Wejherowo (dymus) - Heide FC (simprasi)    3:2, 1:1
KS Przecinaki Elbląg (yarota) - Deathbat Team (sowacz)    4:2, 1:0


2019-11-07 23:59:00 1573070999 15755960312019-11-06 23:59:00CZĘSTOCHOWA - POZNAŃ 3:21
Fc Pawonków (grzegorz1968) - KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw)    0:7, 2:1
Błękitni Koziegłowy (dawidflor) - Polarne Leszcze (bestmanager)    1:2, 2:6
Roda Gnaszyn (maczugaxs17) - KOLEJORZ POZNAŃ (marwie)    0:3, 0:3
FC GIDLE (stroker2) - Lech Max (maxmarcinw)    4:5, 1:2


2019-11-07 23:59:00 1573053586 15755960312019-11-06 23:59:00BEŁCHATÓW - ŚWIĘTOCHŁOWICE 8:14
AA Bełchatów (qwetyuiop65) - WiTeK TeAm (syfyscomeback)    0:3, 4:2
Choroszczynka SA (dziwnyy) - ManU Zabrze (zajcev)    1:4, 0:6
A State Of Trance (toja888) - FC Sójcze (svennnson)    4:1, 1:1
Działoszyn (grzela1) - Hlonda Boyz (gram_pl)    1:1, 1:2


2019-11-07 23:59:00 1573061975 15755960312019-11-06 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC - SZCZECIN II 22:1
Szczakowianka (djgrot) - CRS Pogoń Barlinek (roberto28)    2:2, 3:1
The WestCoast Finest Crew (elv82) - Deluxe Kamień Pomorski (turkov86)    4:1, 1:0
Sons of anarchy (lukas1982) - Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123)    5:1, 4:0
Nawsie (loki22) - FC Rudzianka Szczecin (luckyjoe)    3:1, 5:0


2019-11-07 23:59:00 1573026462 15755960312019-11-06 23:59:00BIAŁYSTOK - SZCZECIN 14:8
Panstruga (milesiu) - Pogoń Szczecin (mark_oh)    2:2, 2:0
Galacticos (malygrzes77) - Niebiański&Team (pawoman1)    2:2, 1:2
Bociany SA (Rejbonaldinho) - 1948 MKS (martinez1948)    3:0, 0:5
Widzew Łódź (seba_83) - Sails Stitinum (krzysiek23)    4:0, 3:2


2019-11-07 23:59:00 1573073993 15755960312019-11-06 23:59:00CZECHOWICE-DZIEDZICE - WARSZAWA 15:6
Goral Zywiec (firefox78) - Varsovia (stanpierre)    5:0, 6:0
Czechovitz Czechowice (marchol) - KS Blizne (maximus491)    0:1, 1:1
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader)    4:3, 1:1
Ekskluzywni menele (szmina1990) - Marchewki Zagłady (forgsvir)    2:0, 1:1


kolejka 6 - 2019-11-19 - tryb normalny

2019-11-14 23:59:00 1573678731 15755960312019-11-13 23:59:00 RUDA ŚLĄSKA - WARSZAWA 16:7
Deathbat Team (sowacz) - Varsovia (stanpierre)    7:2, 2:0
Heide FC (simprasi) - KS Blizne (maximus491)    2:1, 1:1
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader)    2:1, 2:0
FC Kolanijo (nicram24) - Marchewki Zagłady (forgsvir)    2:3, 1:4


2019-11-14 23:59:00 1573709366 15755960312019-11-13 23:59:00SZCZECIN - CZECHOWICE-DZIEDZICE 10:13
1948 MKS (martinez1948) - Goral Zywiec (firefox78)    3:4, 2:2
Niebiański&Team (pawoman1) - Ekskluzywni menele (szmina1990)    2:1, 2:3
Pogoń Szczecin (mark_oh) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos)    2:0, 4:1
Sails Stitinum (krzysiek23) - Czechovitz Czechowice (marchol)    0:4, 1:2


2019-11-14 23:59:00 1573709408 15755960312019-11-13 23:59:00SZCZECIN II - BIAŁYSTOK 8:14
Deluxe Kamień Pomorski (turkov86) - Widzew Łódź (seba_83)    3:3, 0:4
CRS Pogoń Barlinek (roberto28) - Bociany SA (Rejbonaldinho)    1:2, 1:1
Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123) - Galacticos (malygrzes77)    2:3, 2:0
FC Rudzianka Szczecin (luckyjoe) - Panstruga (milesiu)    1:3, 2:1


2019-11-14 23:59:00 1573590867 15755960312019-11-13 23:59:00ŚWIĘTOCHŁOWICE - DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC 14:8
FC Sójcze (svennnson) - Sons of anarchy (lukas1982)    2:5, 4:2
WiTeK TeAm (syfyscomeback) - Nawsie (loki22)    3:0, 4:1
Hlonda Boyz (gram_pl) - Szczakowianka (djgrot)    1:2, 1:1
ManU Zabrze (zajcev) - The WestCoast Finest Crew (elv82)    2:2, 8:0


2019-11-14 23:59:00 1573764548 15755960312019-11-13 23:59:00POZNAŃ - BEŁCHATÓW 13:10
Lech Max (maxmarcinw) - Działoszyn (grzela1)    0:3, 1:0
KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw) - AA Bełchatów (qwetyuiop65)    0:0, 4:1
Polarne Leszcze (bestmanager) - Choroszczynka SA (dziwnyy)    6:2, 6:0
KOLEJORZ POZNAŃ (marwie) - A State Of Trance (toja888)    1:4, 0:4


2019-11-14 23:59:00 1573771230 15755960312019-11-13 23:59:00GDAŃSK - CZĘSTOCHOWA 10:7
KS Przecinaki Elbląg (yarota) - FC GIDLE (stroker2)    6:0, 1:0
nieETIkalni Lebork (rozgryf) - Fc Pawonków (grzegorz1968)    2:3, 3:4
Dymarki Wejherowo (dymus) - Roda Gnaszyn (maczugaxs17)    -:-, -:-
FC Jagielonka (pyrek1989) - Błękitni Koziegłowy (dawidflor)    0:0, 4:0


kolejka 7 - 2019-11-26 - tryb normalny

2019-11-21 23:59:00 1574279601 15755960312019-11-20 23:59:00CZĘSTOCHOWA - RUDA ŚLĄSKA 8:14
Fc Pawonków (grzegorz1968) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo)    2:2, 1:3
Błękitni Koziegłowy (dawidflor) - FC Kolanijo (nicram24)    2:2, 2:1
FC GIDLE (stroker2) - Heide FC (simprasi)    0:5, 3:2
Roda Gnaszyn (maczugaxs17) - Deathbat Team (sowacz)    0:10, 3:6


2019-11-21 23:59:00 1574353114 15755960312019-11-20 23:59:00BEŁCHATÓW - GDAŃSK 11:11
Działoszyn (grzela1) - Dymarki Wejherowo (dymus)    3:0, 1:1
AA Bełchatów (qwetyuiop65) - nieETIkalni Lebork (rozgryf)    2:1, 1:3
A State Of Trance (toja888) - FC Jagielonka (pyrek1989)    2:1, 1:1
Gold Team Bełchatów (l-viu) - KS Przecinaki Elbląg (yarota)    2:3, 0:5


2019-11-21 23:59:00 1574326272 15755960312019-11-20 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC - POZNAŃ 9:15
INTER Sosnowiec (marcino1906) - KOLEJORZ POZNAŃ (marwie)    1:2, 1:3
Szczakowianka (djgrot) - Lech Max (maxmarcinw)    5:0, 0:4
The WestCoast Finest Crew (elv82) - KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw)    0:3, 1:0
Sons of anarchy (lukas1982) - Polarne Leszcze (bestmanager)    3:4, 3:0


2019-11-21 23:59:00 1574237781 15755960312019-11-20 23:59:00BIAŁYSTOK - ŚWIĘTOCHŁOWICE 9:15
Bociany SA (Rejbonaldinho) - WiTeK TeAm (syfyscomeback)    0:5, 2:3
Widzew Łódź (seba_83) - ManU Zabrze (zajcev)    3:2, 4:0
Panstruga (milesiu) - FC Sójcze (svennnson)    7:3, 2:4
Galacticos (malygrzes77) - Hlonda Boyz (gram_pl)    0:6, 0:9


2019-11-21 23:59:00 1574169379 15755960312019-11-20 23:59:00CZECHOWICE-DZIEDZICE - SZCZECIN II 13:4
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - CRS Pogoń Barlinek (roberto28)    4:1, 2:3
Ekskluzywni menele (szmina1990) - Deluxe Kamień Pomorski (turkov86)    6:1, 2:1
Czechovitz Czechowice (marchol) - Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123)    4:0, 0:0
WNB Czechovice-Dz. (jarqa) - FC Rudzianka Szczecin (luckyjoe)    -:-, -:-


2019-11-21 23:59:00 1574258553 15755960312019-11-20 23:59:00WARSZAWA - SZCZECIN 13:10
Marchewki Zagłady (forgsvir) - Pogoń Szczecin (mark_oh)    4:2, 0:1
Varsovia (stanpierre) - Niebiański&Team (pawoman1)    4:0, 1:2
KS Blizne (maximus491) - 1948 MKS (martinez1948)    2:2, 0:1
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) - Sails Stitinum (krzysiek23)    2:0, 2:1


kolejka 8 - 2019-12-03 - tryb normalny

2019-11-28 23:59:00 1574802490 15755960312019-11-27 23:59:00 RUDA ŚLĄSKA - SZCZECIN 19:1
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - Deluxe Kamień Pomorski (turkov86)    2:1, 3:2
Heide FC (simprasi) - Pogoń Szczecin (mark_oh)    2:0, -:-
Deathbat Team (sowacz) - Niebiański&Team (pawoman1)    1:1, 3:2
FC Kolanijo (nicram24) - 1948 MKS (martinez1948)    4:3, 3:1


2019-11-28 23:59:00 1574872538 15755960312019-11-27 23:59:00SZCZECIN II - WARSZAWA 7:16
FC Rudzianka Szczecin (luckyjoe) - Varsovia (stanpierre)    0:1, 2:1
Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123) - KS Blizne (maximus491)    2:1, 2:2
CRS Pogoń Barlinek (roberto28) - TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader)    2:4, 0:4
Sails Stitinum (krzysiek23) - Marchewki Zagłady (forgsvir)    1:2, 0:2


2019-11-28 23:59:00 1574803165 15755960312019-11-27 23:59:00ŚWIĘTOCHŁOWICE - CZECHOWICE-DZIEDZICE 20:2
Hlonda Boyz (gram_pl) - Czechovitz Czechowice (marchol)    5:0, 4:0
FC Sójcze (svennnson) - WNB Czechovice-Dz. (jarqa)    2:0, 9:0
WiTeK TeAm (syfyscomeback) - Ekskluzywni menele (szmina1990)    1:1, 3:0
ManU Zabrze (zajcev) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos)    3:2, 0:0


2019-11-28 23:59:00 1575017813 15755960312019-11-27 23:59:00POZNAŃ - BIAŁYSTOK 14:8
KOLEJORZ POZNAŃ (marwie) - Widzew Łódź (seba_83)    1:8, 1:0
Polarne Leszcze (bestmanager) - Bociany SA (Rejbonaldinho)    0:0, 3:0
Lech Max (maxmarcinw) - Galacticos (malygrzes77)    1:2, 1:1
KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw) - Panstruga (milesiu)    3:2, 4:1


2019-11-28 23:59:00 1574977624 15755960312019-11-27 23:59:00GDAŃSK - DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC 15:3
Dymarki Wejherowo (dymus) - INTER Sosnowiec (marcino1906)    -:-, -:-
FC Jagielonka (pyrek1989) - Sons of anarchy (lukas1982)    3:0, 3:2
KS Przecinaki Elbląg (yarota) - Szczakowianka (djgrot)    3:2, 2:1
nieETIkalni Lebork (rozgryf) - The WestCoast Finest Crew (elv82)    4:1, 0:1


2019-11-28 23:59:00 1574969757 15755960312019-11-27 23:59:00CZĘSTOCHOWA - BEŁCHATÓW 1:16
Błękitni Koziegłowy (dawidflor) - AA Bełchatów (qwetyuiop65)    1:2, 2:6
Roda Gnaszyn (maczugaxs17) - Działoszyn (grzela1)    2:7, 1:1
FC GIDLE (stroker2) - A State Of Trance (toja888)    1:4, 0:5
Fc Pawonków (grzegorz1968) - Choroszczynka SA (dziwnyy)    -:-, -:-


kolejka 9 - 2019-12-10 - tryb normalny

2019-12-05 23:59:00 1575475778 15755960312019-12-04 23:59:00BEŁCHATÓW - RUDA ŚLĄSKA 0:0
Działoszyn (grzela1) - Heide FC (simprasi)    -:-, -:-
A State Of Trance (toja888) - Deathbat Team (sowacz)    -:-, -:-
AA Bełchatów (qwetyuiop65) - FC Kolanijo (nicram24)    -:-, -:-
Gold Team Bełchatów (l-viu) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo)    -:-, -:-


2019-12-05 23:59:00 1575484202 15755960312019-12-04 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC - CZĘSTOCHOWA 0:0
Szczakowianka (djgrot) - FC GIDLE (stroker2)    -:-, -:-
Sons of anarchy (lukas1982) - Fc Pawonków (grzegorz1968)    -:-, -:-
The WestCoast Finest Crew (elv82) - Roda Gnaszyn (maczugaxs17)    -:-, -:-
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - Błękitni Koziegłowy (dawidflor)    -:-, -:-


2019-12-05 23:59:00 1575557398 15755960322019-12-04 23:59:00BIAŁYSTOK - GDAŃSK 0:0
Bociany SA (Rejbonaldinho) - Dymarki Wejherowo (dymus)    -:-, -:-
Widzew Łódź (seba_83) - nieETIkalni Lebork (rozgryf)    -:-, -:-
Panstruga (milesiu) - FC Jagielonka (pyrek1989)    -:-, -:-
Galacticos (malygrzes77) - KS Przecinaki Elbląg (yarota)    -:-, -:-


2019-12-05 23:59:00 1575482369 15755960322019-12-04 23:59:00CZECHOWICE-DZIEDZICE - POZNAŃ 0:0
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - KOLEJORZ POZNAŃ (marwie)    -:-, -:-
Ekskluzywni menele (szmina1990) - Lech Max (maxmarcinw)    -:-, -:-
Czechovitz Czechowice (marchol) - KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw)    -:-, -:-
WNB Czechovice-Dz. (jarqa) - Polarne Leszcze (bestmanager)    -:-, -:-


2019-12-05 23:59:00 1575473146 15755960322019-12-04 23:59:00WARSZAWA - ŚWIĘTOCHŁOWICE 0:0
Marchewki Zagłady (forgsvir) - WiTeK TeAm (syfyscomeback)    -:-, -:-
KS Blizne (maximus491) - ManU Zabrze (zajcev)    -:-, -:-
Varsovia (stanpierre) - FC Sójcze (svennnson)    -:-, -:-
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) - Hlonda Boyz (gram_pl)    -:-, -:-


2019-12-05 23:59:00 1574757777 15755960322019-12-04 23:59:00SZCZECIN - SZCZECIN II 0:0
Pogoń Szczecin (mark_oh) - CRS Pogoń Barlinek (roberto28)    -:-, -:-
1948 MKS (martinez1948) - Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123)    -:-, -:-
Deluxe Kamień Pomorski (turkov86) - Sails Stitinum (krzysiek23)    -:-, -:-
Niebiański&Team (pawoman1) - FC Rudzianka Szczecin (luckyjoe)    -:-, -:-


kolejka 10 - 2019-12-17 - tryb normalny

2019-12-12 23:59:00 15755960322019-12-11 23:59:00 RUDA ŚLĄSKA - SZCZECIN II 0:0


2019-12-12 23:59:00 15755960322019-12-11 23:59:00ŚWIĘTOCHŁOWICE - SZCZECIN 0:0


2019-12-12 23:59:00 15755960322019-12-11 23:59:00POZNAŃ - WARSZAWA 0:0


2019-12-12 23:59:00 15755960322019-12-11 23:59:00GDAŃSK - CZECHOWICE-DZIEDZICE 0:0


2019-12-12 23:59:00 15755960322019-12-11 23:59:00CZĘSTOCHOWA - BIAŁYSTOK 0:0


2019-12-12 23:59:00 15755960322019-12-11 23:59:00BEŁCHATÓW - DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC 0:0


kolejka 11 - 2019-12-24 - tryb normalny

2019-12-19 23:59:00 15755960322019-12-18 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC - RUDA ŚLĄSKA 0:0


2019-12-19 23:59:00 15755960322019-12-18 23:59:00BIAŁYSTOK - BEŁCHATÓW 0:0


2019-12-19 23:59:00 15755960322019-12-18 23:59:00CZECHOWICE-DZIEDZICE - CZĘSTOCHOWA 0:0


2019-12-19 23:59:00 15755960322019-12-18 23:59:00WARSZAWA - GDAŃSK 0:0


2019-12-19 23:59:00 15755960322019-12-18 23:59:00SZCZECIN - POZNAŃ 0:0


2019-12-19 23:59:00 15755960322019-12-18 23:59:00SZCZECIN II - ŚWIĘTOCHŁOWICE 0:0


admin@turniej-miast.pl © 2019 turniej-miast.pl