EKSTRAKLASA
Terminarz Ekstraklasa
Tabela Ekstraklasa

I LIGA
Terminarz 1 Liga
Tabela 1 Liga

II LIGA
Terminarz 2 Liga
Tabela 2 Liga

III LIGA
Terminarz 3 Liga
Tabela 3 Liga

INFO
aktualny sezon: 47
aktualna runda: 9
Ilość miast: 27
Ilość sekcji: 46
Ilość graczy: 700

Panel kapitanów



przypomnij hasło


rejsy wędkarskie i wędkarstwo morskie Darłowo

domy weselne i sale weselne opinie i komentarze

Sezon 47 - 1 LIGA

kolejka 1 - 2019-10-15 - tryb opóźniony

2019-10-12 23:59:00 1570701692 15755959742019-10-11 23:59:00BIAŁYSTOK II - SIEDLCE 16:7
↖ Sagittarius ↗ (pawcio1980) - FC DROHICZYN (roleksiuk)    1:2, 4:1
Stawiszcze (lepek1) - SVT Siedlce (bialybosik)    1:1, 3:0
Ruszajny (mariousz) - Drink Team ֆiedlce (drasker)    0:3, 4:2
Rodzynki (farfocel) - Bezek (Kajoj)    6:1, 10:1


2019-10-12 23:59:00 1570730040 15755959742019-10-11 23:59:00WROCŁAW - KRAKÓW 10:10
Miastostumostów (szczepinho) - ∫ f〈x〉dx (master789)    2:0, 3:1
Celebrities (goki) - Leszczów (karolek88)    3:3, 1:1
FC Jableczni (rafcio18) - Tarnowskie Orliki (tarnowskie_orliki)    1:1, 2:4
FC JaRo Team (jaro21) - Grasshoppers Klucze (ang)    2:4, 0:0


2019-10-12 23:59:00 1570827368 15755959742019-10-11 23:59:00SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - GDAŃSK II 11:11
WZG Sandomierz (misiekmk) - Chojnickie Byki (grubby)    3:1, 3:1
Kwaski Sandomierz (dlugi19881109) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77)    2:2, 1:3
Destroy Inmature Enemies (tracer1565) - PREZYDENT GDANSK (tclinton)    4:0, 1:1
KSZO Ostrowiec (tomek992) - FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666)    0:1, 1:2


2019-10-12 23:59:00 1570736508 15755959742019-10-11 23:59:00KNURÓW - GLIWICE 9:15
Czarne stopy (siernik) - ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b)    2:1, 1:3
Juve Górnik Knurów (martinio) - Russówek (dawidl)    1:4, 0:2
WKS Czekanow (gietkiii) - Gliwicka Torcida (Kargulito79)    3:1, 0:2
RW AHLEN-KNURÓW (knurow) - Górnik Zabrze (mcsiwy)    6:2, 2:4


2019-10-12 23:59:00 1570621618 15755959742019-10-11 23:59:00POZNAŃ II - WARSZAWA III 8:14
FC Borówiec (adiceglihno) - Legia Warszawa 【L】 (tchr)    0:4, 0:2
KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw) - Green Street Elite (czajas)    3:1, 4:0
MKS Polonia Słubice (cmfan) - LEGIA Bielany (quentinzee)    1:3, 3:3
Gunners Puszczykowo (dresiu) - Bialski Bastion Legii (szabelq)    0:0, 2:3


2019-10-12 23:59:00 1570560955 15755959742019-10-11 23:59:00WARSZAWA II - DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC II 10:13
PAIDAGOGOS (rosiu) - MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom)    3:3, 2:6
Marchewki Zagłady (forgsvir) - KS Piastów Sosnowiec (zulus777)    3:1, 1:0
MATRIX TEAM (lech) - The WestCoast Finest Crew (elv82)    0:3, 0:3
Fragleses (ciosek_999) - FC Rogers Sosnowiec (rogerkania)    2:3, 1:0


kolejka 2 - 2019-10-22 - tryb normalny

2019-10-17 23:59:00 1571201494 15755959742019-10-16 23:59:00SIEDLCE - DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC II 10:13
FC DROHICZYN (roleksiuk) - MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom)    2:4, 0:1
SVT Siedlce (bialybosik) - BIMBER-OILERS SOSNOWIEC (gulczas)    5:2, 6:0
Bezek (Kajoj) - FC Torpedo Dabrowa (cywil1468)    1:2, 0:4
Drink Team ֆiedlce (drasker) - FC Rogers Sosnowiec (rogerkania)    1:1, 4:0


2019-10-17 23:59:00 1571236147 15755959752019-10-16 23:59:00WARSZAWA III - WARSZAWA II 5:17
Legia Warszawa 【L】 (tchr) - MATRIX TEAM (lech)    2:5, 0:2
LEGIA Bielany (quentinzee) - PAIDAGOGOS (rosiu)    2:3, 3:3
Bialski Bastion Legii (szabelq) - Fragleses (ciosek_999)    3:3, 2:1
Green Street Elite (czajas) - Marchewki Zagłady (forgsvir)    1:2, 1:4


2019-10-17 23:59:00 1571326927 15755959752019-10-16 23:59:00GLIWICE - POZNAŃ II 9:12
Gliwicka Torcida (Kargulito79) - MKS Polonia Słubice (cmfan)    2:2, 1:2
Russówek (dawidl) - KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw)    2:2, 2:0
Górnik Zabrze (mcsiwy) - FC Borówiec (adiceglihno)    1:2, 0:1
ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) - Gunners Puszczykowo (dresiu)    2:1, 1:1


2019-10-17 23:59:00 1571338503 15755959752019-10-16 23:59:00GDAŃSK II - KNURÓW 18:3
PREZYDENT GDANSK (tclinton) - RW AHLEN-KNURÓW (knurow)    0:0, 1:0
Chojnickie Byki (grubby) - Czarne stopy (siernik)    5:0, 3:1
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) - Juve Górnik Knurów (martinio)    1:1, 4:3
FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666) - WKS Czekanow (gietkiii)    2:1, 2:2


2019-10-17 23:59:00 1571259248 15755959752019-10-16 23:59:00KRAKÓW - SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 10:13
∫ f〈x〉dx (master789) - WZG Sandomierz (misiekmk)    1:2, 0:2
Leszczów (karolek88) - KSZO Ostrowiec (tomek992)    5:0, 3:1
Grasshoppers Klucze (ang) - Destroy Inmature Enemies (tracer1565)    1:1, 0:4
Tarnowskie Orliki (tarnowskie_orliki) - Kwaski Sandomierz (dlugi19881109)    3:4, 3:2


2019-10-17 23:59:00 1571314454 15755959752019-10-16 23:59:00BIAŁYSTOK II - WROCŁAW 4:19
Ruszajny (mariousz) - Miastostumostów (szczepinho)    0:5, 1:3
Rodzynki (farfocel) - Celebrities (goki)    2:3, 5:1
Stawiszcze (lepek1) - FC JaRo Team (jaro21)    1:4, 2:2
↖ Sagittarius ↗ (pawcio1980) - FC Jableczni (rafcio18)    1:3, 1:5


kolejka 3 - 2019-10-29 - tryb normalny

2019-10-24 23:59:00 1571844887 15755959752019-10-23 23:59:00WROCŁAW - SIEDLCE 15:9
Miastostumostów (szczepinho) - FC DROHICZYN (roleksiuk)    3:1, 2:0
Celebrities (goki) - SVT Siedlce (bialybosik)    4:3, 2:3
FC Jableczni (rafcio18) - Drink Team ֆiedlce (drasker)    1:3, 1:4
FC JaRo Team (jaro21) - Bezek (Kajoj)    9:0, 10:0


2019-10-24 23:59:00 1572017654 15755959752019-10-23 23:59:00SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - BIAŁYSTOK II 5:17
WZG Sandomierz (misiekmk) - Rodzynki (farfocel)    1:2, 2:2
Destroy Inmature Enemies (tracer1565) - Ruszajny (mariousz)    0:5, 1:2
Kwaski Sandomierz (dlugi19881109) - Stawiszcze (lepek1)    1:3, 3:0
KSZO Ostrowiec (tomek992) - ↖ Sagittarius ↗ (pawcio1980)    0:3, 0:0


2019-10-24 23:59:00 1571944646 15755959752019-10-23 23:59:00KNURÓW - KRAKÓW 10:13
Czarne stopy (siernik) - ∫ f〈x〉dx (master789)    3:0, 3:0
WKS Czekanow (gietkiii) - Leszczów (karolek88)    2:4, 0:1
Juve Górnik Knurów (martinio) - Tarnowskie Orliki (tarnowskie_orliki)    0:2, 0:3
RW AHLEN-KNURÓW (knurow) - Grasshoppers Klucze (ang)    2:0, 2:2


2019-10-24 23:59:00 1571945928 15755959752019-10-23 23:59:00POZNAŃ II - GDAŃSK II 13:10
MKS Polonia Słubice (cmfan) - Chojnickie Byki (grubby)    3:3, 5:1
Gunners Puszczykowo (dresiu) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77)    1:3, 0:1
FC Borówiec (adiceglihno) - PREZYDENT GDANSK (tclinton)    2:3, 3:1
KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw) - FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666)    2:1, 3:0


2019-10-24 23:59:00 1571904226 15755959752019-10-23 23:59:00WARSZAWA II - GLIWICE 7:16
PAIDAGOGOS (rosiu) - ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b)    0:5, 2:3
Fragleses (ciosek_999) - Russówek (dawidl)    1:3, 1:5
MATRIX TEAM (lech) - Gliwicka Torcida (Kargulito79)    2:1, 0:0
Marchewki Zagłady (forgsvir) - Górnik Zabrze (mcsiwy)    1:2, 4:2


2019-10-24 23:59:00 1571902749 15755959752019-10-23 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC II - WARSZAWA III 18:6
FC Torpedo Dabrowa (cywil1468) - Legia Warszawa 【L】 (tchr)    6:3, 1:2
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - Green Street Elite (czajas)    3:1, 5:2
Zagłębie Sosnowiec 1906 (snow01) - LEGIA Bielany (quentinzee)    4:2, 1:0
FC Rogers Sosnowiec (rogerkania) - Bialski Bastion Legii (szabelq)    2:3, 4:1


kolejka 4 - 2019-11-05 - tryb normalny

2019-10-31 23:59:00 1572542676 15755959752019-10-30 23:59:00SIEDLCE - WARSZAWA III 11:11
Bezek (Kajoj) - Legia Warszawa 【L】 (tchr)    0:5, 0:1
SVT Siedlce (bialybosik) - Green Street Elite (czajas)    5:2, 2:2
Drink Team ֆiedlce (drasker) - LEGIA Bielany (quentinzee)    2:2, 2:3
FC DROHICZYN (roleksiuk) - Bialski Bastion Legii (szabelq)    6:0, 6:2


2019-10-31 23:59:00 1572561963 15755959752019-10-30 23:59:00GLIWICE - DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC II 11:11
ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) - KS Piastów Sosnowiec (zulus777)    1:1, 1:1
Górnik Zabrze (mcsiwy) - INTER Sosnowiec (marcino1906)    2:3, 2:1
Russówek (dawidl) - Zagłębie Sosnowiec 1906 (snow01)    4:1, 3:0
Gliwicka Torcida (Kargulito79) - MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom)    1:3, 2:5


2019-10-31 23:59:00 1572548980 15755959752019-10-30 23:59:00GDAŃSK II - WARSZAWA II 9:15
Chojnickie Byki (grubby) - MATRIX TEAM (lech)    0:3, 2:3
FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666) - PAIDAGOGOS (rosiu)    4:3, 4:1
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) - Fragleses (ciosek_999)    0:2, 1:0
PREZYDENT GDANSK (tclinton) - Marchewki Zagłady (forgsvir)    1:3, 1:2


2019-10-31 23:59:00 1572437012 15755959752019-10-30 23:59:00KRAKÓW - POZNAŃ II 16:7
Tarnowskie Orliki (tarnowskie_orliki) - MKS Polonia Słubice (cmfan)    2:0, 2:0
Grasshoppers Klucze (ang) - KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw)    0:3, 0:3
∫ f〈x〉dx (master789) - Gunners Puszczykowo (dresiu)    4:2, 2:0
Leszczów (karolek88) - FC Borówiec (adiceglihno)    3:0, 0:0


2019-10-31 23:59:00 1572422594 15755959752019-10-30 23:59:00BIAŁYSTOK II - KNURÓW 8:14
Rodzynki (farfocel) - WKS Czekanow (gietkiii)    2:2, 1:0
Stawiszcze (lepek1) - Juve Górnik Knurów (martinio)    1:3, 2:2
↖ Sagittarius ↗ (pawcio1980) - Czarne stopy (siernik)    1:4, 1:2
Ruszajny (mariousz) - RW AHLEN-KNURÓW (knurow)    4:2, 0:2


2019-10-31 23:59:00 1572696603 15755959752019-10-30 23:59:00WROCŁAW - SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 12:12
Miastostumostów (szczepinho) - WZG Sandomierz (misiekmk)    3:5, 4:2
Celebrities (goki) - KSZO Ostrowiec (tomek992)    5:0, 4:1
FC JaRo Team (jaro21) - Destroy Inmature Enemies (tracer1565)    1:2, 2:5
FC Jableczni (rafcio18) - Kwaski Sandomierz (dlugi19881109)    2:3, 2:0


kolejka 5 - 2019-11-12 - tryb normalny

2019-11-07 23:59:00 1573114702 15755959752019-11-06 23:59:00SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - SIEDLCE 16:7
WZG Sandomierz (misiekmk) - FC DROHICZYN (roleksiuk)    3:2, 7:2
Destroy Inmature Enemies (tracer1565) - SVT Siedlce (bialybosik)    3:0, 1:3
Kwaski Sandomierz (dlugi19881109) - Drink Team ֆiedlce (drasker)    2:2, 2:3
KSZO Ostrowiec (tomek992) - Bezek (Kajoj)    3:0, 3:0


2019-11-07 23:59:00 1573159594 15755959752019-11-06 23:59:00KNURÓW - WROCŁAW 13:10
RW AHLEN-KNURÓW (knurow) - Miastostumostów (szczepinho)    1:2, 0:2
Juve Górnik Knurów (martinio) - Celebrities (goki)    3:0, 3:0
Czarne stopy (siernik) - FC JaRo Team (jaro21)    2:1, 2:1
WKS Czekanow (gietkiii) - FC Jableczni (rafcio18)    1:1, 0:3


2019-11-07 23:59:00 1573243758 15755959752019-11-06 23:59:00POZNAŃ II - BIAŁYSTOK II 4:19
Gunners Puszczykowo (dresiu) - Rodzynki (farfocel)    2:4, 1:1
FC Borówiec (adiceglihno) - Ruszajny (mariousz)    0:1, 2:3
MKS Polonia Słubice (cmfan) - Stawiszcze (lepek1)    2:5, 2:1
FC Bonin (sirmarcus) - ↖ Sagittarius ↗ (pawcio1980)    0:3, 0:3


2019-11-07 23:59:00 1573066032 15755959752019-11-06 23:59:00WARSZAWA II - KRAKÓW 6:15
Fragleses (ciosek_999) - Leszczów (karolek88)    0:3, 3:1
PAIDAGOGOS (rosiu) - ∫ f〈x〉dx (master789)    0:0, 2:2
LEGIA Bielany (quentinzee) - Tarnowskie Orliki (tarnowskie_orliki)    2:5, 0:2
MATRIX TEAM (lech) - Grasshoppers Klucze (ang)    1:3, 1:1


2019-11-07 23:59:00 1573080550 15755959762019-11-06 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC II - GDAŃSK II 9:12
INTER Sosnowiec (marcino1906) - Chojnickie Byki (grubby)    0:3, 0:0
FC Rogers Sosnowiec (rogerkania) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77)    3:1, 2:1
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - PREZYDENT GDANSK (tclinton)    2:2, 1:1
BIMBER-OILERS SOSNOWIEC (gulczas) - FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666)    1:2, 1:4


2019-11-07 23:59:00 1573051743 15755959762019-11-06 23:59:00WARSZAWA III - GLIWICE 3:21
Legia Warszawa 【L】 (tchr) - ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b)    1:2, 3:1
Green Street Elite (czajas) - Russówek (dawidl)    0:5, 0:3
Sielce Warszawa (assassin93) - Gliwicka Torcida (Kargulito79)    0:2, 2:3
Bialski Bastion Legii (szabelq) - Górnik Zabrze (mcsiwy)    1:3, 1:4


kolejka 6 - 2019-11-19 - tryb normalny

2019-11-14 23:59:00 1573589830 15755959762019-11-13 23:59:00SIEDLCE - GLIWICE 8:14
FC DROHICZYN (roleksiuk) - ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b)    4:1, 3:0
Drink Team ֆiedlce (drasker) - Russówek (dawidl)    0:3, 1:5
Bezek (Kajoj) - Gliwicka Torcida (Kargulito79)    0:8, 0:9
SVT Siedlce (bialybosik) - Górnik Zabrze (mcsiwy)    3:3, 3:3


2019-11-14 23:59:00 1573771306 15755959762019-11-13 23:59:00GDAŃSK II - WARSZAWA III 8:14
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) - Legia Warszawa 【L】 (tchr)    0:2, 1:1
FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666) - Green Street Elite (czajas)    1:3, 3:2
PREZYDENT GDANSK (tclinton) - Sielce Warszawa (assassin93)    2:2, 0:3
Chojnickie Byki (grubby) - Bialski Bastion Legii (szabelq)    6:0, 0:1


2019-11-14 23:59:00 1573653617 15755959762019-11-13 23:59:00KRAKÓW - DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC II 10:13
Tarnowskie Orliki (tarnowskie_orliki) - INTER Sosnowiec (marcino1906)    1:1, 0:3
Grasshoppers Klucze (ang) - Zagłębie Sosnowiec 1906 (snow01)    0:3, 2:0
Leszczów (karolek88) - FC Rogers Sosnowiec (rogerkania)    3:2, 1:2
∫ f〈x〉dx (master789) - MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom)    0:1, 3:0


2019-11-14 23:59:00 1573741608 15755959762019-11-13 23:59:00BIAŁYSTOK II - WARSZAWA II 14:8
Rodzynki (farfocel) - MATRIX TEAM (lech)    3:3, 3:1
Stawiszcze (lepek1) - LEGIA Bielany (quentinzee)    1:1, 0:2
Ruszajny (mariousz) - PAIDAGOGOS (rosiu)    1:0, 0:2
↖ Sagittarius ↗ (pawcio1980) - Fragleses (ciosek_999)    2:1, 3:2


2019-11-14 23:59:00 1573670027 15755959762019-11-13 23:59:00WROCŁAW - POZNAŃ II 14:8
FC Jableczni (rafcio18) - MKS Polonia Słubice (cmfan)    1:1, 1:1
Miastostumostów (szczepinho) - 【TOP】PNIEWY FC ☆ (hitchiker)    3:0, 3:0
FC JaRo Team (jaro21) - Gunners Puszczykowo (dresiu)    1:5, 3:0
Celebrities (goki) - FC Borówiec (adiceglihno)    1:2, 3:0


2019-11-14 23:59:00 1573721743 15755959762019-11-13 23:59:00SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - KNURÓW 16:7
Kwaski Sandomierz (dlugi19881109) - WKS Czekanow (gietkiii)    6:0, 3:2
Destroy Inmature Enemies (tracer1565) - Juve Górnik Knurów (martinio)    1:2, 3:2
WZG Sandomierz (misiekmk) - Czarne stopy (siernik)    2:1, 4:1
KSZO Ostrowiec (tomek992) - RW AHLEN-KNURÓW (knurow)    3:3, 0:1


kolejka 7 - 2019-11-26 - tryb normalny

2019-11-21 23:59:00 1574369670 15755959762019-11-20 23:59:00KNURÓW - SIEDLCE 3:12
Czarne stopy (siernik) - FC DROHICZYN (roleksiuk)    3:5, 0:3
Juve Górnik Knurów (martinio) - SVT Siedlce (bialybosik)    1:3, 3:3
RW AHLEN-KNURÓW (knurow) - Drink Team ֆiedlce (drasker)    2:2, 2:2
WKS Czekanow (gietkiii) - Bezek (Kajoj)    -:-, -:-


2019-11-21 23:59:00 1574334300 15755959762019-11-20 23:59:00POZNAŃ II - SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 9:15
MKS Polonia Słubice (cmfan) - WZG Sandomierz (misiekmk)    1:0, 0:2
FC Borówiec (adiceglihno) - KSZO Ostrowiec (tomek992)    2:0, 4:0
Gunners Puszczykowo (dresiu) - Destroy Inmature Enemies (tracer1565)    1:3, 0:1
【TOP】PNIEWY FC ☆ (hitchiker) - Kwaski Sandomierz (dlugi19881109)    0:3, 0:3


2019-11-21 23:59:00 1574270782 15755959762019-11-20 23:59:00WARSZAWA II - WROCŁAW 4:19
MATRIX TEAM (lech) - Miastostumostów (szczepinho)    4:1, 0:1
LEGIA Bielany (quentinzee) - Celebrities (goki)    1:5, 1:2
Fragleses (ciosek_999) - FC JaRo Team (jaro21)    0:2, 2:3
PAIDAGOGOS (rosiu) - FC Jableczni (rafcio18)    0:2, 1:1


2019-11-21 23:59:00 1574325098 15755959762019-11-20 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC II - BIAŁYSTOK II 22:1
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - Rodzynki (farfocel)    1:1, 3:2
FC Torpedo Dabrowa (cywil1468) - Ruszajny (mariousz)    3:2, 3:2
Nawsie (loki22) - Stawiszcze (lepek1)    8:1, 5:1
Zagłębie Sosnowiec 1906 (snow01) - ↖ Sagittarius ↗ (pawcio1980)    4:1, 3:0


2019-11-21 23:59:00 1574258374 15755959762019-11-20 23:59:00WARSZAWA III - KRAKÓW 5:17
Bialski Bastion Legii (szabelq) - ∫ f〈x〉dx (master789)    0:2, 1:4
Sielce Warszawa (assassin93) - Leszczów (karolek88)    1:1, 5:0
Legia Warszawa 【L】 (tchr) - Tarnowskie Orliki (tarnowskie_orliki)    1:3, 1:7
Green Street Elite (czajas) - Grasshoppers Klucze (ang)    2:2, 0:4


2019-11-21 23:59:00 1574373843 15755959762019-11-20 23:59:00GLIWICE - GDAŃSK II 19:4
Górnik Zabrze (mcsiwy) - Chojnickie Byki (grubby)    3:2, 2:0
ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77)    0:1, 2:1
Gliwicka Torcida (Kargulito79) - PREZYDENT GDANSK (tclinton)    2:1, 2:2
Russówek (dawidl) - FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666)    2:1, 4:2


kolejka 8 - 2019-12-03 - tryb normalny

2019-11-28 23:59:00 1575057554 15755959762019-11-27 23:59:00SIEDLCE - GDAŃSK II 13:10
SVT Siedlce (bialybosik) - Chojnickie Byki (grubby)    4:1, 2:2
FC DROHICZYN (roleksiuk) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77)    3:0, 2:0
Bezek (Kajoj) - PREZYDENT GDANSK (tclinton)    0:8, 0:5
Drink Team ֆiedlce (drasker) - FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666)    2:1, 2:5


2019-11-28 23:59:00 1574967596 15755959762019-11-27 23:59:00KRAKÓW - GLIWICE 4:19
Tarnowskie Orliki (tarnowskie_orliki) - ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b)    1:2, 2:4
Grasshoppers Klucze (ang) - Russówek (dawidl)    4:2, 0:2
Leszczów (karolek88) - Gliwicka Torcida (Kargulito79)    2:2, 1:2
∫ f〈x〉dx (master789) - Górnik Zabrze (mcsiwy)    0:2, 2:5


2019-11-28 23:59:00 1574941142 15755959762019-11-27 23:59:00BIAŁYSTOK II - WARSZAWA III 15:9
Rodzynki (farfocel) - Legia Warszawa 【L】 (tchr)    3:2, 5:0
Stawiszcze (lepek1) - Green Street Elite (czajas)    1:4, 2:3
Ruszajny (mariousz) - Sielce Warszawa (assassin93)    1:0, 4:2
↖ Sagittarius ↗ (pawcio1980) - Bialski Bastion Legii (szabelq)    0:1, 2:0


2019-11-28 23:59:00 1574881797 15755959762019-11-27 23:59:00WROCŁAW - DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC II 9:12
Celebrities (goki) - KS Piastów Sosnowiec (zulus777)    1:2, 2:1
Miastostumostów (szczepinho) - Nawsie (loki22)    6:0, 0:1
FC JaRo Team (jaro21) - Zagłębie Sosnowiec 1906 (snow01)    2:4, 0:1
FC Jableczni (rafcio18) - MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom)    1:0, -:-


2019-11-28 23:59:00 1574939281 15755959762019-11-27 23:59:00SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - WARSZAWA II 7:16
Kwaski Sandomierz (dlugi19881109) - MATRIX TEAM (lech)    2:7, 1:2
WZG Sandomierz (misiekmk) - PAIDAGOGOS (rosiu)    2:2, 6:1
KSZO Ostrowiec (tomek992) - Fragleses (ciosek_999)    0:3, 0:1
Destroy Inmature Enemies (tracer1565) - LEGIA Bielany (quentinzee)    1:3, 3:0


2019-11-28 23:59:00 1574975565 15755959762019-11-27 23:59:00KNURÓW - POZNAŃ II 13:10
RW AHLEN-KNURÓW (knurow) - MKS Polonia Słubice (cmfan)    3:2, 2:5
Juve Górnik Knurów (martinio) - 【TOP】PNIEWY FC ☆ (hitchiker)    1:0, 2:1
WKS Czekanow (gietkiii) - Gunners Puszczykowo (dresiu)    1:0, 2:2
Czarne stopy (siernik) - FC Borówiec (adiceglihno)    1:2, 0:1


kolejka 9 - 2019-12-10 - tryb normalny

2019-12-05 23:59:00 1575450481 15755959762019-12-04 23:59:00POZNAŃ II - SIEDLCE 0:0
MKS Polonia Słubice (cmfan) - FC DROHICZYN (roleksiuk)    -:-, -:-
【TOP】PNIEWY FC ☆ (hitchiker) - SVT Siedlce (bialybosik)    -:-, -:-
Gunners Puszczykowo (dresiu) - Drink Team ֆiedlce (drasker)    -:-, -:-
FC Borówiec (adiceglihno) - Bezek (Kajoj)    -:-, -:-


2019-12-05 23:59:00 15755959762019-12-04 23:59:00WARSZAWA II - KNURÓW 0:0
() - WKS Czekanow (gietkiii)    -:-, -:-
() - Juve Górnik Knurów (martinio)    -:-, -:-
() - Czarne stopy (siernik)    -:-, -:-
() - RW AHLEN-KNURÓW (knurow)    -:-, -:-


2019-12-05 23:59:00 1575475309 15755959762019-12-04 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC II - SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 0:0
Nawsie (loki22) - WZG Sandomierz (misiekmk)    -:-, -:-
INTER Sosnowiec (marcino1906) - KSZO Ostrowiec (tomek992)    -:-, -:-
Zagłębie Sosnowiec 1906 (snow01) - Destroy Inmature Enemies (tracer1565)    -:-, -:-
BIMBER-OILERS SOSNOWIEC (gulczas) - Kwaski Sandomierz (dlugi19881109)    -:-, -:-


2019-12-05 23:59:00 1575474060 15755959762019-12-04 23:59:00WARSZAWA III - WROCŁAW 0:0
Sielce Warszawa (assassin93) - Miastostumostów (szczepinho)    -:-, -:-
Legia Warszawa 【L】 (tchr) - Celebrities (goki)    -:-, -:-
Bialski Bastion Legii (szabelq) - FC JaRo Team (jaro21)    -:-, -:-
Green Street Elite (czajas) - FC Jableczni (rafcio18)    -:-, -:-


2019-12-05 23:59:00 15755959762019-12-04 23:59:00GLIWICE - BIAŁYSTOK II 0:0
() - Rodzynki (farfocel)    -:-, -:-
() - Ruszajny (mariousz)    -:-, -:-
() - Stawiszcze (lepek1)    -:-, -:-
() - ↖ Sagittarius ↗ (pawcio1980)    -:-, -:-


2019-12-05 23:59:00 1575583163 15755959772019-12-04 23:59:00GDAŃSK II - KRAKÓW 0:0
Chojnickie Byki (grubby) - ∫ f〈x〉dx (master789)    -:-, -:-
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) - Leszczów (karolek88)    -:-, -:-
PREZYDENT GDANSK (tclinton) - Tarnowskie Orliki (tarnowskie_orliki)    -:-, -:-
FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666) - Grasshoppers Klucze (ang)    -:-, -:-


kolejka 10 - 2019-12-17 - tryb normalny

2019-12-12 23:59:00 15755959772019-12-11 23:59:00SIEDLCE - KRAKÓW 0:0


2019-12-12 23:59:00 15755959772019-12-11 23:59:00BIAŁYSTOK II - GDAŃSK II 0:0


2019-12-12 23:59:00 15755959772019-12-11 23:59:00WROCŁAW - GLIWICE 0:0


2019-12-12 23:59:00 15755959772019-12-11 23:59:00SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - WARSZAWA III 0:0


2019-12-12 23:59:00 15755959772019-12-11 23:59:00KNURÓW - DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC II 0:0


2019-12-12 23:59:00 15755959772019-12-11 23:59:00POZNAŃ II - WARSZAWA II 0:0


kolejka 11 - 2019-12-24 - tryb normalny

2019-12-19 23:59:00 15755959772019-12-18 23:59:00WARSZAWA II - SIEDLCE 0:0


2019-12-19 23:59:00 15755959772019-12-18 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC II - POZNAŃ II 0:0


2019-12-19 23:59:00 15755959772019-12-18 23:59:00WARSZAWA III - KNURÓW 0:0


2019-12-19 23:59:00 15755959772019-12-18 23:59:00GLIWICE - SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 0:0


2019-12-19 23:59:00 15755959772019-12-18 23:59:00GDAŃSK II - WROCŁAW 0:0


2019-12-19 23:59:00 15755959772019-12-18 23:59:00KRAKÓW - BIAŁYSTOK II 0:0


admin@turniej-miast.pl © 2019 turniej-miast.pl