EKSTRAKLASA
Terminarz Ekstraklasa
Tabela Ekstraklasa

I LIGA
Terminarz 1 Liga
Tabela 1 Liga

II LIGA
Terminarz 2 Liga
Tabela 2 Liga

III LIGA
Terminarz 3 Liga
Tabela 3 Liga

INFO
aktualny sezon: 50
aktualna runda: 7
Ilość miast: 28
Ilość sekcji: 46
Ilość graczy: 739

Panel kapitanów



przypomnij hasło


stare płytki z cegły

domy weselne i sale weselne opinie i komentarze

Sezon 50 - 3 LIGA

kolejka 3 - 2020-09-29 - tryb opóźniony

2020-09-26 23:59:00 1600794332 16038034922020-09-25 23:59:00PRZEMYŚL - RZESZÓW 21:3
Tornado (damiand170) - Wisła Kraków Old Boys (kingsajz)    1:2, 3:1
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - HUSARIA SANOK (peppino77)    3:0, 3:0
Przemysl (yarek) - UNIA NOWA SARZYNA (grzesiu1987ns)    3:1, 5:1
Unit Przemyśl (ajron94) - Dark Drinkers Sanok (meny)    3:0, 3:0


2020-09-26 23:59:00 1600869448 16038034922020-09-25 23:59:00WARSZAWA IV - WROCŁAW III 24:0
KS Olimpia Warszawa (piko66) - Celebrities (goki)    8:1, 6:0
Azi SSA (azi) - FC JaRo Team (jaro21)    4:1, 3:0
F.C. Bayern Mokotów (dariod) - Forza Juve! (akela_malele)    10:0, 7:0
FC Lions Warsaw (sepek) - WEZE vv KAPUSCIE II (del_stix_)    4:1, 5:0


2020-09-26 23:59:00 1600781955 16038034922020-09-25 23:59:00CZĘSTOCHOWA II - CZĘSTOCHOWA IV 18:6
Newcastle United (szczygiel) - MZetowe Mastodonty (mrcszef)    1:4, 2:3
Rakow Czestochowa (skalcik) - KSF Racovia Częstochowa (raspolik)    6:1, 5:1
Srebrny Grom DK (yaretzky) - KS FOCHA-CZESTOCHOWA (tarzan77)    3:0, 3:0
Janusze (tymtyrym123) - FC Kamienica Polska (duchu)    7:0, 7:1


2020-09-26 23:59:00 1600973119 16038034922020-09-25 23:59:00KIELCE II - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ III 22:1
KS Wierna Rzeka (qvinto) - KSZO Ostrowiec Św. (piotrgardynik)    3:0, 3:0
Piast Chęciny (tedede) - Woytellen (marian_ostr)    6:0, 4:1
FC Lack (szalony1) - WLT Ogórki Zdzisława (wodzuwlt)    9:0, 11:0
Galena Kielce (aragorn12) - FSC STAR STARACHOWICE (christos132)    3:2, 2:2


2020-09-26 23:59:00 1600978076 16038034922020-09-25 23:59:00CZĘSTOCHOWA III - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ II 8:8
Warta Czestochowa (marcinek92) - Schwarzstein SA (krzysiujar)    -:-, -:-
Olimpia HSB (gadzina86) - KSZO Ostrowiec (tomek992)    1:1, 2:1
Santos Błeszno (jasiu_bno) - MKS Czarni Połaniec (kondziopc)    1:1, 3:1
Krownice SA (tobor91) - Pride of Poland (s-e-q)    0:2, 0:6


kolejka 4 - 2020-10-06 - tryb normalny

2020-10-01 23:59:00 1601473683 16038034922020-09-30 23:59:00RZESZÓW - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ II 9:9
UNIA NOWA SARZYNA (grzesiu1987ns) - Schwarzstein SA (krzysiujar)    6:1, 3:4
Zanarkand Abes (neobahamut) - KSZO Ostrowiec (tomek992)    0:10, 1:15
Wisła Kraków Old Boys (kingsajz) - MKS Czarni Połaniec (kondziopc)    2:1, 4:2
Dark Drinkers Sanok (meny) - Pride of Poland (s-e-q)    -:-, -:-


2020-10-01 23:59:00 1601554284 16038034922020-09-30 23:59:00OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ III - CZĘSTOCHOWA III 6:12
KSZO Ostrowiec Św. (piotrgardynik) - Olimpia HSB (gadzina86)    -:-, -:-
Woytellen (marian_ostr) - Santos Błeszno (jasiu_bno)    0:6, 0:9
FSC STAR STARACHOWICE (christos132) - Krownice SA (tobor91)    4:3, 2:1
WLT Ogórki Zdzisława (wodzuwlt) - Warta Czestochowa (marcinek92)    0:8, 0:9


2020-10-01 23:59:00 1601487645 16038034922020-09-30 23:59:00CZĘSTOCHOWA IV - KIELCE II 10:13
KSF Racovia Częstochowa (raspolik) - Piast Chęciny (tedede)    0:3, 0:3
KS FOCHA-CZESTOCHOWA (tarzan77) - FC Lack (szalony1)    0:3, 0:3
FC Kamienica Polska (duchu) - KS Wierna Rzeka (qvinto)    2:1, 2:0
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - Galena Kielce (aragorn12)    1:0, 1:1


2020-10-01 23:59:00 1601911921 16038034922020-09-30 23:59:00WROCŁAW III - CZĘSTOCHOWA II 0:24
Celebrities (goki) - Srebrny Grom DK (yaretzky)    0:3, 0:3
FC JaRo Team (jaro21) - Newcastle United (szczygiel)    0:3, 0:3
FC Kocie Góry Trzebnica (nawiedzony) - Rakow Czestochowa (skalcik)    0:3, 0:3
Forza Juve! (akela_malele) - Janusze (tymtyrym123)    0:15, 0:11


2020-10-01 23:59:00 1601403030 16038034922020-09-30 23:59:00PRZEMYŚL - WARSZAWA IV 13:7
Przemysl (yarek) - KS Olimpia Warszawa (piko66)    1:1, 3:2
Tornado (damiand170) - FC Lions Warsaw (sepek)    1:4, 2:0
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - F.C. Bayern Mokotów (dariod)    3:3, 3:1
Unit Przemyśl (ajron94) - Fragleses (ciosek_999)    1:1, 0:0


kolejka 5 - 2020-10-13 - tryb normalny

2020-10-08 23:59:00 1602089813 16038034922020-10-07 23:59:00WARSZAWA IV - RZESZÓW 10:13
Azi SSA (azi) - Wisła Kraków Old Boys (kingsajz)    0:3, 1:5
F.C. Bayern Mokotów (dariod) - UNIA NOWA SARZYNA (grzesiu1987ns)    3:3, 5:1
Fragleses (ciosek_999) - Dark Drinkers Sanok (meny)    0:5, 0:5
Znicz Pruszków (quapil) - Zanarkand Abes (neobahamut)    9:1, 12:1


2020-10-08 23:59:00 1602087787 16038034922020-10-07 23:59:00CZĘSTOCHOWA II - PRZEMYŚL 21:3
Rakow Czestochowa (skalcik) - Unit Przemyśl (ajron94)    5:1, 3:0
Srebrny Grom DK (yaretzky) - Tornado (damiand170)    3:1, 4:2
Newcastle United (szczygiel) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77)    3:2, 2:1
Janusze (tymtyrym123) - Przemysl (yarek)    2:1, 0:3


2020-10-08 23:59:00 1602098953 16038034922020-10-07 23:59:00KIELCE II - WROCŁAW III 24:0
KS Wierna Rzeka (qvinto) - WEZE vv KAPUSCIE II (del_stix_)    8:0, 8:0
FC Lack (szalony1) - FC JaRo Team (jaro21)    10:0, 7:0
Piast Chęciny (tedede) - Forza Juve! (akela_malele)    10:0, 10:1
Galena Kielce (aragorn12) - FC Kocie Góry Trzebnica (nawiedzony)    1:0, 5:0


2020-10-08 23:59:00 1602087887 16038034922020-10-07 23:59:00CZĘSTOCHOWA III - CZĘSTOCHOWA IV 15:3
Santos Błeszno (jasiu_bno) - MZetowe Mastodonty (mrcszef)    0:4, 2:1
Krownice SA (tobor91) - KSF Racovia Częstochowa (raspolik)    -:-, -:-
Olimpia HSB (gadzina86) - KS FOCHA-CZESTOCHOWA (tarzan77)    3:0, 3:0
Warta Czestochowa (marcinek92) - FC Kamienica Polska (duchu)    3:1, 4:3


2020-10-08 23:59:00 1602161612 16038034922020-10-07 23:59:00OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ II - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ III 24:0
Pride of Poland (s-e-q) - FSC STAR STARACHOWICE (christos132)    10:0, 3:0
Schwarzstein SA (krzysiujar) - WLT Ogórki Zdzisława (wodzuwlt)    4:0, 6:1
MKS Czarni Połaniec (kondziopc) - Woytellen (marian_ostr)    7:0, 5:2
KSZO Ostrowiec (tomek992) - KSZO Ostrowiec Św. (piotrgardynik)    3:0, 3:0


kolejka 6 - 2020-10-20 - tryb normalny

2020-10-15 23:59:00 1602693740 16038034922020-10-14 23:59:00RZESZÓW - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ III 24:0
UNIA NOWA SARZYNA (grzesiu1987ns) - KSZO Ostrowiec Św. (piotrgardynik)    8:2, 4:0
Dark Drinkers Sanok (meny) - FSC STAR STARACHOWICE (christos132)    10:1, 17:0
Wisła Kraków Old Boys (kingsajz) - Woytellen (marian_ostr)    7:1, 8:0
FC Harnaś Sanok (jerzykw) - WLT Ogórki Zdzisława (wodzuwlt)    14:1, 10:1


2020-10-15 23:59:00 1602694830 16038034922020-10-14 23:59:00CZĘSTOCHOWA IV - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ II 6:6
KSF Racovia Częstochowa (raspolik) - Schwarzstein SA (krzysiujar)    3:1, 4:1
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - KSZO Ostrowiec (tomek992)    -:-, -:-
KS FOCHA-CZESTOCHOWA (tarzan77) - MKS Czarni Połaniec (kondziopc)    -:-, -:-
FC Kamienica Polska (duchu) - Pride of Poland (s-e-q)    1:2, 0:5


2020-10-15 23:59:00 1602691025 16038034932020-10-14 23:59:00WROCŁAW III - CZĘSTOCHOWA III 0:18
Celebrities (goki) - Olimpia HSB (gadzina86)    0:12, 1:8
FC JaRo Team (jaro21) - Santos Błeszno (jasiu_bno)    0:7, 1:7
FC Kocie Góry Trzebnica (nawiedzony) - Krownice SA (tobor91)    -:-, -:-
WEZE vv KAPUSCIE II (del_stix_) - Warta Czestochowa (marcinek92)    0:9, 0:12


2020-10-15 23:59:00 1602616483 16038034932020-10-14 23:59:00PRZEMYŚL - KIELCE II 10:13
Unit Przemyśl (ajron94) - KS Wierna Rzeka (qvinto)    3:2, 1:1
Tornado (damiand170) - Galena Kielce (aragorn12)    0:1, 1:3
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - FC Lack (szalony1)    0:4, 0:2
Przemysl (yarek) - Piast Chęciny (tedede)    2:0, 4:0


2020-10-15 23:59:00 1602696026 16038034932020-10-14 23:59:00WARSZAWA IV - CZĘSTOCHOWA II 6:18
KS Olimpia Warszawa (piko66) - Srebrny Grom DK (yaretzky)    0:2, 0:12
Azi SSA (azi) - Newcastle United (szczygiel)    0:1, 2:3
Fragleses (ciosek_999) - Rakow Czestochowa (skalcik)    1:4, 2:3
F.C. Bayern Mokotów (dariod) - Janusze (tymtyrym123)    4:1, 2:0


kolejka 7 - 2020-10-27 - tryb normalny

2020-10-22 23:59:00 1603392683 16038034932020-10-21 23:59:00CZĘSTOCHOWA II - RZESZÓW 4:4
Janusze (tymtyrym123) - Wisła Kraków Old Boys (kingsajz)    1:3, -:-
Rakow Czestochowa (skalcik) - UNIA NOWA SARZYNA (grzesiu1987ns)    4:1, -:-
Srebrny Grom DK (yaretzky) - Dark Drinkers Sanok (meny)    1:1, -:-
Newcastle United (szczygiel) - FC Harnaś Sanok (jerzykw)    -:-, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603266743 16038034932020-10-21 23:59:00KIELCE II - WARSZAWA IV 10:1
Galena Kielce (aragorn12) - F.C. Bayern Mokotów (dariod)    1:0, -:-
KS Wierna Rzeka (qvinto) - KS Olimpia Warszawa (piko66)    0:0, -:-
FC Lack (szalony1) - Azi SSA (azi)    4:0, -:-
Piast Chęciny (tedede) - Znicz Pruszków (quapil)    4:2, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603392727 16038034932020-10-21 23:59:00CZĘSTOCHOWA III - PRZEMYŚL 3:6
Warta Czestochowa (marcinek92) - Unit Przemyśl (ajron94)    2:4, -:-
Krownice SA (tobor91) - Tornado (damiand170)    -:-, -:-
Olimpia HSB (gadzina86) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77)    3:0, -:-
Santos Błeszno (jasiu_bno) - Przemysl (yarek)    2:4, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603370970 16038034932020-10-21 23:59:00OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ II - WROCŁAW III 9:3
Schwarzstein SA (krzysiujar) - WEZE vv KAPUSCIE II (del_stix_)    7:0, -:-
Pride of Poland (s-e-q) - Forza Juve! (akela_malele)    11:0, -:-
MKS Czarni Połaniec (kondziopc) - FC Kocie Góry Trzebnica (nawiedzony)    0:5, -:-
KSZO Ostrowiec (tomek992) - Celebrities (goki)    9:0, -:-


2020-10-22 23:59:00 1603370926 16038034932020-10-21 23:59:00OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ III - CZĘSTOCHOWA IV 0:3
KSZO Ostrowiec Św. (piotrgardynik) - MZetowe Mastodonty (mrcszef)    -:-, -:-
FSC STAR STARACHOWICE (christos132) - KSF Racovia Częstochowa (raspolik)    -:-, -:-
Woytellen (marian_ostr) - KS FOCHA-CZESTOCHOWA (tarzan77)    -:-, -:-
WLT Ogórki Zdzisława (wodzuwlt) - FC Kamienica Polska (duchu)    2:7, -:-


kolejka 8 - 2020-11-03 - tryb normalny

2020-10-29 23:59:00 16038034932020-10-28 23:59:00RZESZÓW - CZĘSTOCHOWA IV 0:0


2020-10-29 23:59:00 16038034932020-10-28 23:59:00WROCŁAW III - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ III 0:0


2020-10-29 23:59:00 16038034932020-10-28 23:59:00PRZEMYŚL - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ II 0:0


2020-10-29 23:59:00 16038034932020-10-28 23:59:00WARSZAWA IV - CZĘSTOCHOWA III 0:0


2020-10-29 23:59:00 16038034932020-10-28 23:59:00CZĘSTOCHOWA II - KIELCE II 0:0


kolejka 9 - 2020-11-10 - tryb normalny

2020-11-05 23:59:00 16038034932020-11-04 23:59:00KIELCE II - RZESZÓW 0:0


2020-11-05 23:59:00 16038034932020-11-04 23:59:00CZĘSTOCHOWA III - CZĘSTOCHOWA II 0:0


2020-11-05 23:59:00 16038034932020-11-04 23:59:00OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ II - WARSZAWA IV 0:0


2020-11-05 23:59:00 16038034932020-11-04 23:59:00OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ III - PRZEMYŚL 0:0


2020-11-05 23:59:00 16038034932020-11-04 23:59:00CZĘSTOCHOWA IV - WROCŁAW III 0:0


kolejka 10 - 2020-11-17 - tryb normalny

2020-11-12 23:59:00 16038034932020-11-11 23:59:00RZESZÓW - WROCŁAW III 0:0


2020-11-12 23:59:00 16038034932020-11-11 23:59:00PRZEMYŚL - CZĘSTOCHOWA IV 0:0


2020-11-12 23:59:00 16038034932020-11-11 23:59:00WARSZAWA IV - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ III 0:0


2020-11-12 23:59:00 16038034932020-11-11 23:59:00CZĘSTOCHOWA II - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ II 0:0


2020-11-12 23:59:00 16038034932020-11-11 23:59:00KIELCE II - CZĘSTOCHOWA III 0:0


kolejka 11 - 2020-11-24 - tryb normalny

2020-11-19 23:59:00 16038034932020-11-18 23:59:00CZĘSTOCHOWA III - RZESZÓW 0:0


2020-11-19 23:59:00 16038034932020-11-18 23:59:00OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ II - KIELCE II 0:0


2020-11-19 23:59:00 16038034932020-11-18 23:59:00OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ III - CZĘSTOCHOWA II 0:0


2020-11-19 23:59:00 16038034932020-11-18 23:59:00CZĘSTOCHOWA IV - WARSZAWA IV 0:0


2020-11-19 23:59:00 16038034932020-11-18 23:59:00WROCŁAW III - PRZEMYŚL 0:0


admin@turniej-miast.pl © 2020 turniej-miast.pl